Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen fontos a sport a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen fontos a sport a társkeresés során?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan írják hogy sportolnak vagy fontos a sport a társkeresés során.. szerintem ennyire sportos nemzet nem vagyunk... én például az életben a sportot utálom a legjobban..
2021. jan. 24. 22:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Nem mindenki akar vagy egy szumóssal, vagy egy debellával randizni.
2021. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Mert a sport említése azt jelenti a másiknál hogy nem tojsz az egészségedre és fontosnak tartod hogy figyelj a megjelenésedre, kinézetedre. Plusz ez már egy értelmes szabadidőtöltés sokak szemében, szemben mondjuk a telefonozással, tévézéssel, gépezéssel.
2021. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Kevesebb kövér embert ismerek, mint normál/sovány testalkatút, de azok sem sportolnak annyit, amennyien hangoztatják, hogy nekik mennyire fontos.
2021. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2. Nagymamám 96 éves, sosem sportolt és egészséges.. szóval genetika..
2021. jan. 24. 22:23
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Kérlek ne legyél már ilyen szűklátókörű. Mondhatni a genetika az egyik fele az egészségednek, a másik fele pedig az életmódod.


És még mindig csak az egészséget mondod, ami csak egy dolog volt a 3-ból amit írtam.

2021. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

A sport nem csak azért jó, hogy ne legyél kövér. :D Tök jó közös program.

A genetika duma üres önigazolás lustáknak. A rendszeres testmozgás jótekony hatása egyike azon kevés tényeknek, amikkel minden szakértő egyetért. Ezen nem változtat a de az én nagymamám kártya. Dohanyzó emberek is élnek 90 évig, mégsem magyarázzák a bizonyítványukat.

2021. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Más életmódot élt a nagyid, mint mi akik be vagyunk zárva egy panelba, sokan gyermekkorunktól kezdve. Elsősorban szerintem sokaknál az egészség majd a kinézet miatt fontos ez. Ne hangoztasd, hogy utálod a sportot, a tudatos emberek szemében nem nyerő.
2021. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
És nem mellesleg csodálatos eredményeket lehet a spórolás, odafigyelés által elérni.
2021. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
*sportolás xd
2021. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Kvázi azt jelenti, hogy dagadt vagy-e, ha sportolsz akkor jó eséllyel sportos/izmos/karcsú/fitt vagy, ha nem akkor azt szűrik le, hogy ezeknek az ellentéte
2021. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!