Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyfiú12 kérdése:

Mennyire fontos a férfi foglalkozása a társkeresésben?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és hát a körülmények ellenére (COVID) próbálok ismerkedni ahol tudok mint pl. a tinderen hátha összejön valami. Ki mit gondol, hogy mennyire számít ma a 21. században, hogy mivel foglalkozik egy férfi? Vannak olyan szakmák amik sikeresebbé tesznek a párkeresésben? Anyagiak vagy társadalmi megbecsülés miatt?


Azért kérdezem mert tanárin vagyok (angol-német) és tartok tőle, hogy lehet e miatt nehezebb lesz párt találnom, mert nem keresnek valami sokat és nincsennek ma itthon megbecsülve. Kicsit kisebbségi komplexusom van miatta, bár én szeretem amit tanulok. Mennyire reálisak az aggodalmaim?


Minden normális választ köszönök.



2021. jan. 10. 10:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
42%

Te troll vagy, vagy ennyire egyszerű gyerek? A pénz mindennek az alapja.

A pénzen múlik, hogy van-e szabadidőd, telik e ajándékra, étteremre, kirándulásra, csajozós cuccokra,...


22 évesen, ingyen csak a MILF van, de oda meg csődörnek kell lenni, és te nem vagy az.

2021. jan. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
Gyári munkás, utcaseprő, self-employed és zsaru kizárt. Többivel nincs gond.
2021. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
19%
Manapság a diploma alap elvárás mivel a lányok többsége is egyetemre megy mert a mai fiatalságnak büdös a munka! A foglalkozásod okés! A többi már a külőn múlik ha nem vagy jó pasi akkor a neten esélyed sincs bár élőben se sokkal több!
2021. jan. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Külsőn*
2021. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
39%

2.-nak.


Bölcsész diplomás, minimálbéres, könyvesbolti eladó?

2021. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
66%
Mit jelent az h bölcsész diplomás? Igen, jogászból tengert lehet rekeszteni
2021. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
8%
#5 Inkább, mint egy bunkó "vállalkozó" vagy egy IT kocka, akivel nem lehet beszélgetni semmi érdekes és fontos témáról. Mondjuk ha bölcsész végzettséggel legalább tanárnak nem tud elmenni a mai világban ahol kapkodnak a tanárokért, akkor azért az elég szomorú. Kivéve, ha élvezi a könyvesbolti eladóságot.
2021. jan. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%

7.

Vagy egy általánosító idiótával, aki beskatulyáz valakit a szakmája miatt.

2021. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%

"Manapság a diploma alap elvárás mivel a lányok többsége is egyetemre megy mert a mai fiatalságnak büdös a munka!"


Most, hogy megtudtam, hogy csak azért járok egyetemre, mert büdös nekem a munka azonnal ott is hagyom az orvosit és inkább elmegyek bolti eladónak.


A kérdésre válaszolva: nálam annyiban számít valaki munkája, hogy ez is egy plusz beszédtéma, ha érdekel/az én leendő munkámmal egyezik. A barátom is orvostanhallgató, nyilván sok közös élményünk, tapasztalatunk volt, tudunk segíteni egymásnak a tanulásban, hasonlóak a terveink a jövőre nézve, stb. Nehezen tudnék kijönni mondjuk egy irodalom szakossal, aki elájul egy-egy verstől, mert személy szerint engem hidegen hagy az ilyesmi, nem tudnék számára partner lenni.

2021. jan. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
37%
Kedves 9-es akinek nem inge az nem veszi magára! De ettől még igaz!
2021. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!