Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen fontos a sport a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen fontos a sport a társkeresés során?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan írják hogy sportolnak vagy fontos a sport a társkeresés során.. szerintem ennyire sportos nemzet nem vagyunk... én például az életben a sportot utálom a legjobban..
2021. jan. 24. 22:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%

Gyűlölök mozogni, túl enervált vagyok ahhoz is. De miért kéne ennek mindenképp kövérséggel járnia? Tök gebe vagyok. Idióta sztereotípiák.

Én sem értem, miért olyan fontos ez, de mindegy is, legalább kiszűri a fenekükön megülni képtelen örökmozgókat, akik hajlamosak a másik embert is hajszolni vagy folyamatosan elégedetlenkedni, szájhúzogatni annak lustasága, tespedése miatt.

2021. jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
41%
Én ahogy észrevettem általában azok írják be, hogy sport így úgy akik amúgy annyira unalmas emberek, hogy egy gondolatuk nincs, vagy ránézésre 500 méterre elkerüli őket az ember.
2021. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

A fentiekkel értek egyet, akik a sportolás mellett voksolnak. Az én nagyanyám is 90 évig élt, nem sportolt, de dolgozott kint a földeken, emellett amikor már nem volt fizikai munkája, folyamatosan szorongott, ideges volt. Nem tudta levezetni az energiáit, akkor már neki is valami könnyű sport kellett volna, de ez az ő korosztályában még sajnos nem volt divat Mo-n.


A fenti előnyökön kívül a sport boldogsághormont termel, olvass csak utána. Depressziós párom nekem is volt, aki megvetette a sportot. Én kösz, de nem kérek ilyen kapcsolatból még egyszer. Ezt is írom ki én is a társkeresőn, hogy sportolok. Büszkén vállalom, nem szemlesütve.


A 12-esre reflektálva. Rengeteg orvos, tudós, értelmiségi komolyan sportol. Nekik sincs gondolatuk? Ne nevettesd már ki magad bornírtságoddal. Én is beszélek 3 idegen nyelvet, más hobbim is van a sport mellett, olvasott is vagyok, és képzeld, van gondolatom is:)

2021. jan. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
Ah, mikor depressziós voltam, és minden reggelt úgy kezdtem, hogy szobabicajra ültem, és bőgve tekertem. Csináltam, hátha jön a boldogság, de nem jött.
2021. jan. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%
11-es: Te rendben vagy magaddal? Tök gebe, túl enervált vagy, ezeket magadról írod. Akkor inkább sportoljon az ember szerintem, ha az segít kijönni a gödörből, ezek a jelzők sehol sem pozitívak. 13-as voltam.
2021. jan. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Számomra fontos az egészséges életmód. Persze, nem eszek mindenmentesen, néha belefér süti, cukor és csoki is, de azért próbálok odafigyelni arra, mit veszek meg és miből készítek ételt. Emellett az alakomra is próbálok odafigyelni, ezért sportolok rendszeresen. Plusz jó feszültséglevezetés is. De, ha én ezeket mind megteszem az egészségem érdekében, akkor igenis hasonlókat várok el a partnertől is. Ha valakinél azt látom, hogy ezekre nem figyel, akkor jó eséllyel gondolom azt, hogy tulajdonképpen nem sok közös lehet bennünk.
2021. jan. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

A sport hozzá tartozik az életvitelhez. Aki sportol az kevesebb eséllyel lusta az élet más területein is. Egy aktív életet élő személynek kevés dolog kiabranditobb, mint ha a párja a szabadidejét azzal tölti, hogy bedoglik egy fotelba netezni.

Plusz nyilván esztétikusabb is valaki, aki ad magára ilyen tekintetben.

2021. jan. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
22%

Ez egy eufemizmus arra, hogy nem elhízott partnert akarnak. De csomóan olyanok is kiírják, akik bár semmit nem sportolnak, de nem kövérek, mert mondjuk 20 évesek és még jó az anyagcseréjük, így azt hiszik, emiatt ők már a fitt kategóriában vannak.

És vannak egy kevesen, akiknek ez tényleg egy életmód, sokat mozognak, egészségesen esznek, és magukhoz illő társat keresnek, de ők a kisebbbség.

Azért a dagadékok országában tényleg vicces, hogy 2. ember a sportosságon meg az egészséges életmódon kattog társkeresésnél. Igazából amíg nincs elhízva a potenciális partner, addig a legtöbben magasról leszarják, hogy mit mozog, vagy mit eszik. Csak pc-bb a sportosságot számonkérni, mint leírni, hogy dagik kíméljenek.

Én is utálok spotolni. Nyilván valamennyit muszáj, hogy ne hízzak el, de nem áltatom magam azzal, hogy akkor is mozognék, ha nem kéne. Mozogna a halál.

2021. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Az oké, hogy ti utáltok sportolni, de miért kell ennyire leírni azokat, akik szeretnek? Keressetek egymás között társat, ha ennyire rossz véleménnyel vagytok mindenkiről, aki edz.

Azt már nem is tudom komolyan venni, hogy csak annak vannak önálló gondolatai, aki nem sportol. 😂

2021. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!