Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek fontos hogy milyen volt a párja a múltban?

Figyelt kérdés
Mikor egy nagy szakítást követően próbált megfeledkezni a másik emberről. Egy új kapcsolatban ez jelenthet problémát hiszen az réges régen történt és nem volt kapcsolatban.
2021. jan. 11. 07:36
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Kifejtenéd bővebben?

Szakítás után összefeküdt fűvel-fával? Mert az az én szememben gáz.

2021. jan. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Ez attól is függ, hogyan próbálta feldolgozni azt a nagy szakítást. Ha ágyról ágyra járt, benne volt mindenféle kalandokban, naponta cserélte a partnerét, akkor azért elgondolkodnék, hogy érdemes e vele kapcsolatot kezdeni.
2021. jan. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Privátban leírom ide nem szeretném.
2021. jan. 11. 08:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is leírhatod privátban, mert így nehéz véleményt alkotni.
2021. jan. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem mered arc és név nélkül se felvállalni, akkor igen, gáz, és lehet, hogy a párod ss fog miatta téged felvállalni. Hosszú időre elkaszáltad magad.
2021. jan. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
#6 És ha férfi a kérdező? Akkor az ágyról ágyra járással persze az élet császára igaz? Ha meg nő akkor csak egy lotyó ugye? Szánalmas...
2021. jan. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Nyilván attól is függ, hogy miben, az emberek tudnak változni.

De nekem számít. Tehát ha volt olyan időszak, hogy ágyról ágyra járt, akkor nem jönnék össze vele. Ez tartás kérdése. Barátnak oké, de párkapcsolatra nem lennék olyannal együtt, akivel mást gondolunk a szexualitásról.

2021. jan. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem. mert csak akkor kezdek új kapcsolatba, ha teljesen lezártam magamban az előzőt.
2021. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is irhatsz
2021. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is leírhatod, mert én sem értem így.
2021. jan. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!