Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A múlt miért olyan fontos?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A múlt miért olyan fontos? Mindenkinek fontos?

Figyelt kérdés
A barátomnak fontos, h mi történt a múltban. És ezt folyton fölhánytorgatja. Ha valakit igazán, szívből szeretsz, nem érdekel a múltja, el fogadod minden hibáját. Akkor nála miért nem így van? Engem nem érdekel, h előttem mit tett, őt miért érdekli? Még nem volt barátom előtte, miért nem ez a fontos? Miért azok, amik eszembe se jutnának, mert számomra lényegtelen kis semmiségek. Miért? És ezt már másodjára játsza el... nem szeretne igazából?

2012. ápr. 5. 11:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A múltból lehet következtetni a jövőre, így nagyon nem mindegy, ki mit csinált. A hibák elfogadása meg egy dolog, de javítani rajtuk sosem árt.

Ha nem számít a múlt, legyél amnéziás, nem fogsz emlékezni belőle semmire, így nem fog bezavarni...

2012. ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de ha az a múlt nem hat ki a jelenre és a jövőre? Ha egy olyan esemény, ami eszembe se jutna, mert nem fontos. Ha csak a részeg szobatársának jutott eszébe, h volt ilyen az ő gólyatáborában és akkor biztos az enyémben is. Ha csak az zavarja, h voltam abban a rohadt gólyatáborban. Ha nem megyek minden jó lenne.
2012. ápr. 5. 11:30
 3/15 anonim ***** válasza:

Az embernek a múltja nélkül nincs jövője. Szóval fontos a múlt, az más kérdés, hogy a múltban elkövetett esetleges hibákat, ki hogy bocsájtja meg a másiknak. És igen, akit szívből szeretsz annak megbocsájtasz, de a múlt ismerete nélkül nem tudod mit kell megbocsájtani.


18/f

2012. ápr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni őt e miatt a kis semmiség miatt. Más kivetnivaló nincs a múltamban. Nem jártam bulizni, nem ittam, nem csináltam semmit. Elmentem a gólyatáborba és azzal elrontottam mindent. És ezt nem fogja megbocsájtani. Mit tegyek? Nagyon szeretem őt.
2012. ápr. 5. 11:34
 5/15 anonim ***** válasza:

Kérlek pontosítsd, hogy miért baj, hogy elmentél a gólyatáborba. Csináltál ott valamit amit nem kellet volna, vagy mi?


18/f

2012. ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

éjszakai túrán volt egy feladat: le kellett venni a ruhát... nekem pont megvolt, így csak a felsőm vettem le, de azalatt meg fürdőruha felső volt.

A másik, ami még korábban volt vita tárgya: borkóstoló volt, és egy kicsit szédültem a bortól, de tudtam, h mi történik, magamnál voltam. Mindenre emlékszem. Barátnőim össze akartak hozni egy sráccal és azt akarták, h csókolózzunk. Nah, én ezt nem akartam, mert én az első csókomat a szerelmemtől akartam megkapni, vagy olyantól, aki nekem tetszik. de ez a srác nem tetszett nekem. Aztán a barátaim odatoltak hozzá és az a hülye megcsókolt. Én elhúztam a fejem, de sikerült neki.

ennyi történt, ezeket nem tudja megbocsájtani, mert csak most mondtam el neki, csak most derült ki. Mert hazudtam. De nekem ezek nem lényegesek. Nem számítom csóknak azt a csókot. Nekem ő az első, a barátom az első, aki megcsókolt.

2012. ápr. 5. 11:40
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát, elég h*lye, ha ezért elhagy. Volt rajtad fürdőruha felső, szóval még azt se mondhatja, hogy félmeztelen voltál. A csókról meg nem te tehetsz. Ha barátod szeret, akkor megérti ezt, és elhiszi neked. Szerintem, nem tettél semmi olyat, ami megbocsájthatatlan lenne.


18/f

2012. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
szerintem se, de ő már ott kibukott, hogy elmentem abba a gólyatáborba. De ha nem megyek el, lehet, h meg se ismerem. Azzal a baráti körrel mentem el, akikkel a gólyatáborban ismerkedtem meg. nem tudom mit tegyek, h higgyen nekem. már teljesen egy roncs vagyok, bűntudatom van. már félek bármit is mondani, nehogy rosszul süljön el... de én akkor is nagyon szeretem őt.
2012. ápr. 5. 11:47
 9/15 A kérdező kommentje:
mármint mikor megismertem, azzal a baráti körrel mentem el egy kocsmaszerű vmibe, ahol ő is ott volt. ha nem megyek gólyatáborba, nem megyek oda se, és nem ismerem meg.
2012. ápr. 5. 11:52
 10/15 anonim ***** válasza:
Bla-bla-bla. Mindenki tudja miről szól a gólyatábor...
2012. ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!