Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mond ilyeneket a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyeneket a barátnőm? Az a múlt! Fontos!

Figyelt kérdés

Majdnem egy éve vagyok együtt a barátnőmmel, csináltam a múltban olyan dolgokat amiket ma már nem tennék meg és felkötném magam, de már megváltoztam! A barátnőmet mindennél jobban szeretem, bizonyítom is,de a múltam miatt nagyon sokat tépi magát, hogy mi van ha megint az lesz, látott és hallott olyan dolgokat amiket nem kellett volna. Többször jött már azzal hogy nem bírja, érik a szakítás. Igaz hogy a kapcsolatunkban csináltam/mondtam olyan dolgokat neki is amiket bánok.

18F


2012. febr. 21. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a bizalmat és a jó hírnevet nehéz megszerezni, de könnyű elveszteni. gondold bele magad az ő helyébe, attól tartani, mi lesz, ha megint rossz útra tévedsz...nem lehet egyszerű
2012. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármikor visszakerülhetsz. 100%-ig megbízni senkiben sem lehet, talán még magadban sem. és igen, fél attól, hogy visszakerülsz. Mondd meg neki, hogy majd akkor ítélkezzen, ha tényleg úgy érzi, hogy rossz irányba haladsz.
2012. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondtam neki olyat amit nem kéne. Értem hogy nem bízik bennem, de ha nem segít nem tudok a múltamon túllépni. Nagyon durván támad. :/
2012. febr. 21. 21:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Megértem, ha már a kapcsolat alatt is vissza-visszaestél.
2012. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!