Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire számít nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít nektek a párotok múltja? Tehát h. miket csinált akkor, amikor még nem ismertétek. 23/N

Figyelt kérdés
Randizom egy sráccal, és azt mondta, h. ő nem volt mindig jófiú. Nem volt börtönben, de h. mit csinált, azt majd élőben meséli el inkább, azt mondta.
2012. febr. 11. 13:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ez kicsit megijesztett, de egyébként nagyon tetszik a srác, és nagyon szimpatikus.
2012. febr. 11. 13:46
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Ne érdekeljen, nem az számít, hogy régebben milyen volt, hanem, hogy most milyen :)
2012. febr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Számít, nyilván. Persze mindig az a legfontosabb, hogy a jelenben milyen, de a múlt jó kiindulási alap a megismeréshez, plusz nem mindenki képes változni, ezért érdemes foglalkozni a múlttal is.

Minden eset egyedi egyébként, így neked kell majd eldöntened, hogy amit elmond magáról, az visszatart-e attól, hogy kapcsolatot kezdj vele.

2012. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

13:48-asnál a pont , én se voltam az..... , felnöttem, családom van, normi életet élek. Ennyi.



35/F

2012. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem izgat, csak ha súlyos dologról van szó. Szóval, ha börtönviselt, vagy kábítószerfüggő volt, akkor nem jöhet szóba nálam, de az egy cseppet sem érdekel hány egyéjszakás kalandja volt, vagy hány nőt használt ki és még sorolhatnám, nem velem történt, szóval én azt sem bánom, ha nem mondja el.
2012. febr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, h. nő ügy. Ez vmi más lesz. Mondjuk nem volt börtönben, az is biztos.
2012. febr. 11. 14:09
 7/13 anonim ***** válasza:

"Mondjuk nem volt börtönben, az is biztos."


Kértél tőle erkölcsit?:D

2012. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Erkölcsit a munkáltatója kért tőle, mert közalkalmazott. :)
2012. febr. 11. 14:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Természetesen számít. Nem fogok olyannal járni, aki gyerekkorában babázott!!! Olyannal se, aki 5 gyerek után fizet gyerektartást... De a pozitív dolgok is számítanak.
2012. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de majdnem minden ember babázik gyerekkorában. Még a fiúk is.
2012. febr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!