Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom elejében mindig mondogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elejében mindig mondogatta, hogy szép vagyok, meg ilyenek, mostmár nem mond ilyeneket. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Nem változtam külsőre, nem híztam/fogytam, sem semmi més változás nincs rajtam.
2012. febr. 2. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor mondta mikor még csak udvarolt ,és miután lefeküdtetek utána még egy darabig.Már megkapott minek törje magát tovább.
2012. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy van vele, hogy az információt már átadta, szükségtelen ismételgetnie... valószínű az van, amit az első válaszoló is írt.
2012. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert már tudja, hogy az vagy, így fölöslegesnek érzi bizonygatni magának is és neked is.
2012. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem kell aggódnom?
2012. febr. 2. 22:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok!Nem kell aggodni attol még szeret ,hogy nem mondja minden nap ,hogy milyen szép vagy.Kérdezd meg töle ,hogy szerinte még mindig szép vagy e?Biztos azt fogja válaszolni ,hogy hát persze mit mikor megismertelek!:-)
2012. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elejében:D
2012. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azt azért mondja, hogy szeret?
2012. febr. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!