Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A múlt miért olyan fontos?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A múlt miért olyan fontos? Mindenkinek fontos?

Figyelt kérdés
A barátomnak fontos, h mi történt a múltban. És ezt folyton fölhánytorgatja. Ha valakit igazán, szívből szeretsz, nem érdekel a múltja, el fogadod minden hibáját. Akkor nála miért nem így van? Engem nem érdekel, h előttem mit tett, őt miért érdekli? Még nem volt barátom előtte, miért nem ez a fontos? Miért azok, amik eszembe se jutnának, mert számomra lényegtelen kis semmiségek. Miért? És ezt már másodjára játsza el... nem szeretne igazából?

2012. ápr. 5. 11:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
én nem ezek miatt mentem a gólyatáborba. meg akartam ismerni a csoporttársaimat, csak is emiatt.
2012. ápr. 5. 12:03
 12/15 anonim ***** válasza:
Összegezzük: azon megy a balhé, hogy olyan brutális előéleted volt, amiben láttak fürdőruhában, meg megcsókolt egy srác? Én valahol valamit nagyon nem értek, de számomra még így is a totál szentéletű kategóriába tartozol, nem értem, mi a f*sz baja van a párodnak. Gondolom, kb 15 évesek vagytok, de ezek akkor is beleférnek szerintem.
2012. ápr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sajnos, nem 15 évesek vagyunk. Én 19, ő 21. Tudom, tud néha egy kicsit gyerekesen viselkedni. De megbeszéltük a dolgokat. Remélem, nem fog többet a múltamban vájkálódni, semmi értelme, nem csináltam semmi rosszat. Soha nem vonzott a részegség, a bulik, az ivászat. Nem is fog. Vhogy elkerült. Egy félévig volt egy ilyen korszakom, de meguntam, undorítónak találom, így kinőttem belőle. Ha lerészegedtem volna a gólyatáborban, és lefeküdtem volna vkivel, akkor megérteném, h mérges, de így... de megbeszéltük. minden rendben :)
2012. ápr. 5. 16:39
 14/15 anonim ***** válasza:
Ok, én a részeg szexért sem feltétlen haragudnék, de azok, amiket felsoroltál, azok gyerekes dolgok... Amúgy sok boldogságot.
2012. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

A mult csak a multban fontos viszont befolyasolja minden kovetkezo tettunket. Akinek nem volt multja nem is lehet jelenje es ez igy van a jovovel. Jelen nelkul nem letezik jovo sem.

Nem a multat kell nezni sem a jovot hanem a jelent a pillanatot ami epen tortenik es ami jelenleg van, minden mas nem szamit. Csak kesobb lesz fontos a mult mikor visszatekintunk eletunk egyik szegletebol hogy mit is kovettunk el eletunk soran, es akkor sem egy teljes kep fog elojonni hanem pillanatok osszesege ami vegul eletunk reszet fogja kepezni.


Tehat a mult nem fontos mert aki a multba tekint vissza az oda is vagyik es nem akarja elfogadni a jelen korulmenyeit. Sohasem azt kell nezni ami volt es ami lesz hanem azt ami van es tortenik, minden mas ertelmetlen, hisz egyszer ugyis mult martalekava valik minden.


Eld a jelent de nem a carpe diemet.

2012. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!