Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltál már barátok közt...

Voltál már barátok közt szereplőválogatáson? Ha igen hogy zajlik egy ilyen? Kiket keresnek? Fontos a színészi múlt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

én voltam már.

ez úgy zajlik h egy csomó embert (vannak olyanok akik az utcán állnak és megkérdezik tőled h szeretnél e stb., illetve feladnak egy hirdetést)és lényeg az h ha kapcsolatba léptek veled elmondják h lesz egy válogatás és ott elmondanak mindent, elmész a megadott címre egy csomó ember várakozik majd egyenként behívnak mindenkit ott a kamerába be kell mutatkoznod...és mehetsz is haza majd később ha végeztek megnézik kik lennének alkalmasak egy következő csatingra(szal ez már a 2. forduló) oda rendszerint kell vinned valamit amit felolvasol (egy kisseb szöveget) akkor ott van h megkérnek énekelj is valamit, majd pedig jön egy helyzet gyakorlat(nemtom mi a valós neve) ahol van egy adott helyzet és el kell játszanod neked meg annak az illetőnek akit kijelöltek.(általában ez a kamerás) majd megint mehetsz haza megnézik ismét meg minden és megint vissza hívnak ha jól szerepeltél .Tovább sajnos nem tudom mert hiába hívtak vissza nem mentem el rájöttem h nincs szükségem még erre is:)

remélem azért tudtam segíteni.

2009. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!