Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen az oldalon miért él a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért él a nők fejében az a tévhit (vagy inkább csak itt kamuzzák, hogy jó színben tűnjenek fel), hogy nem számít a pénz? Dehogynem, 80%-ban csak és kizárólag az a fontos (legocsmányabb embernek is fullos nője van, ha multimilliomos).

Figyelt kérdés
[link]
2021. febr. 4. 11:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
Itt a gyk-n miért van minden pasinak pénz fóbiája?
2021. febr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%

A gyk-s pasiknak miért nincs nőjük, ha annyira kívülről tudják mit gondolnak/mi kell nekik?


Ezek vagytok:

[link]

2021. febr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%

Senki nem az összes nő nevében válaszol. És az is kérdés, ki mit ért az alatt, hogy "fontos a pénz". Nekem pl. sosem volt fontos, hogy milliomos legyen a pasas, akivel ismerkedem, de az igen, hogy el tudja magát tartani és ne engem húzzon le - ez nyilván élethelyzettől függ, hogy számszerűsítve mennyi, mert ugye, van, akinek van hitele, van aki gyt-t fizet stb. De volt komoly kapcsolatom nálam feleannyit kereső férfivel is, és nem a pénz miatt mentünk szét. Azt tartom, hogy Bp-n élő, átlag felett kereső nőnél van az a szint, ami alá nem megyek - fizikai közmunkás, alkalmi munkás (ez alatt nem a pár zsíros ügyféllel rendelkező szabadúszó grafikust értem, hanem a kulimunkást, akinek 3havonta esetleg esik vmi meló)... velük nem jönnék össze, mert nemcsak anyagilag, hanem életszemléletben és szellemileg sem passzolnánk össze.


Meg nyilván feltűnőbb a Vajna Timike meg az XY politikus aktuális instar...c nője, mert te is kb. csak a "fullos" nőkre figyelsz oda, ott meg nagyobb eséllyel találsz olyat, aki a pénzre megy. Senki nem mondta, hogy nem léteznek aranyásók. De akinek csak az a jó, az meg gondolkodjon el azon, hogy miért ott keresgél.

2021. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%
Akik tartalmas, hosszan tartó kapcsolatot és megbízható, szerető társat keresnek, azoknak a nőknek biztosan nem számít, én is ilyen nő vagyok. Nyilván szempont az anyagi stabilitás is egy kapcsolatban, a gyarapodás lehetősége, meg persze tök jó dolog, ha félre tudtok tenni egy külföldi nyaralásra és nem a csekkek kifizetése a legnagyobb probléma, de ha tényleg szereted a párod, akkor a rosszabb időszakokon is át tudtok vergődni. A vajna tímea féle nők pedig (sokszor nyíltan) tényleg csak a pénzükért vannak a(z idősebb) pasijukkal, de azok a kapcsolatok olyanok is, nyilván nem a szerelemről és a közös együtt töltök percekről szólnak, de tapasztalatom alapján a legtöbb nő nem volna képes ilyen kapcsolatra. Szerintem nem az a lényeg, hogy a férfi gazdag legyen, hanem inkább az, hogy fejlődőképes legyen és meg tudjatok ketten együtt teremteni minden kényelmi szempontot, amire a jövőben szükségetek lehet.
2021. febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
35%

Nem azt mondom hogy legyen milliardos egy ferfi, ha szakmunkas az is teljesen tokeletes, de szerintem biologiailag bele van kodolva a nokbe, hogy olyanhoz vonzodnak akiben latjak a biztonsagot, a felelosseget, hogy meg tudja vedeni a csaladot.

Mint ahogy a ferfiak is tudat alatt azokhoz a nokhoz vonzodnak, akin latjak hogy jo anya lenne. Gondoskodo, stb 🙂

2021. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
Azért, mert számotokra csak a pénzéhes és az abszolút igénytelen nő képe létezik. Ha bárki elismeri, hogy nem akar egy nincstelen mellett nélkülözni, automatikusan pénzéhes lesz. Kár veletek őszintének lenni, mert nem bírjátok felfogni azt, ami oda van írva, helyette kiforgatjátok az ember szavait.
2021. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
77%
Az hogy lehet, hogy az incelek nem multimilliomosok? Pedig a mai vilagban mar egyaltalan nem lehetetlen, ha az ember informatikai vagy gazdasagi szakon vegzett. Akkor nem kene minden nap 20* kiirnod az idiotabbnal idiotabb kerdeseid. Tenyleg, rajottel mar, hogy szamtalan kerdesfeltevesed mennyivel vitte elorebb az eleted? Vagy meg hanyat kell kerdezned, mire befejezed az itteni munkassagod?
2021. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%
Toubkal, neked van bármilyen életed az itteni panaszkodáson túl?
2021. febr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Én biológus vagyok egy kis laborban kedves utolsó. Napi pár tenyészet, az 3 óra alatt megvan, többit gykval töltöm a fennmaradó 5 órából. Délután edzés, pici lakásom újítom, takarítok, heti 2 szer főzök. Ennyi.


[link]


És közben olvasom, hogy a legtöbb nő szinte árverésbe bocsájtja a házasságát azzal, hogy nagy házat vetet a férfival. Aztán sír, ha nem tudja fizetni a hitelt. Nekem kis, picike garzonom van, arra futotta. Senki, semmilyen nő kedvéért sem vennék nagy családi házat, meg nem is futná nekem arra. Plusz ott van a menetrendszerű válás (én már 35 vagyok, ismerőseim java elvált, így tudom milyen az így szeretlek-úgy imádlak majd 6-8 év múlva utállak szindróma), ami után jön a tortúra.

2021. febr. 4. 11:34
 10/32 A kérdező kommentje:

Pedig a mai vilagban mar egyaltalan nem lehetetlen, ha az ember informatikai vagy gazdasagi szakon vegzett


Sajnos nincs hozzá affintásom.

2021. febr. 4. 11:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!