Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy a tanulatlan buta nők sokkal könnyebben találnak maguknak párt, mint a tanult okos női társaik?

Figyelt kérdés

2021. jan. 29. 14:51
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

30: De a szerelmi kapcsolathoz, szexuális kapcsolathoz ennél sokkal erősebb kompetenciák kellenek.

Nem baráti kapcsolatok, vagy jóismerősi kapcsolatok kiépítéséről van szó, hanem sokkal speciálisabbról.

2021. jan. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
31-es, akinél a szociális kompetenciák vonatkozásában az alapok inognak, ott a speciális dolgok még nehezebben mennek. Viszont aki a szociális kompetenciák gyengesége miatt "leír" vagy épp lenéz egy okos, tanult, értékes, egyébként fejlődőképes embert, az nem jár el okosan, remélem ebben egyet tudunk érteni.
2021. jan. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
A buta nő a párkereséshez is buta, nem gondol bele, hogy mégis mi kell ahhoz, hogy boldog legyen, ahhoz, hogy szeretve érezze magát egy kapcsolatban, bárkivel elmegy, aki külsőre oké, meg iszonyat gáz viselkedést hajlamos romantikusnak nézni (pl. az olyat, aki elkezdi fenyegetni a másik férfit, aki csak ránézett) - egy okosabb nő okosabb módon előválogat, és nem lép kapcsolatba az első jöttmenttel csak mert leszólította (és itt nem azt értem, hogy milliomost keres, mert nem).
2021. febr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

32: Nem arról beszélek, hanem hogy nőknél ugyanúgy hiányzik a szociális kompetencia, hiába tud jól működni csoportban vagy barátságban, attól még sok nőnek nincsen szerelmi, párkapcsolati kompetenciája.

Tehát ugyanazok az akadályok, mint amit a férfiaknál írtál, fennállnak.

Szerelmi, párkapcsolati analfabéták sokan.

2021. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
34: Nem értem, miért általánosítasz. Én azt írtam, hogy bizonyos férfiaknál áll fenn ilyen probléma, akiknek mondjuk problémás a családi háttere vagy épp más trauma érte őket, de okosak és fejlődőképesek. Ilyen nőnél is lehet, viszont egy nő jellemzően előbb ki tud kerülni egy ilyen helyzetből, előbb kér segítséget, stb.
2021. febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!