Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy a tanulatlan buta nők sokkal könnyebben találnak maguknak párt, mint a tanult okos női társaik?

Figyelt kérdés

2021. jan. 29. 14:51
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
94%

#3

Én őszintén nem értem, honnan jöttek ezek a “bölcsészek Mekiben dolgoznak” sztereotípiák. Én bölcsészkaron végeztem nyelvi szakon, kényelmes irodai(pontosabban otthoni) munkát végzek nettó 350-es fizuval, köszi szépen elégedett vagyok vele, még sok férfi sem keres ennyit ebben az országban. A volt csoporttársaim közül is mindenki irodai munkát végez. Mondjuk én nyelvi szakokról beszélek, a nyelvtudást nyilván mindenhol megfizetik, egy szabad bölcsész szakot végző ember lehet, hogy tényleg Mekiben dolgozik, bár szerintem ott csak diákok dolgoznak.

2021. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
87%

#12: tokeletesen igazad van, en is nagyjabol ugyanigy vagyok ezzel, meg sok mas ‘bufeszakos’ ismerosom is. erdekes, hogy valahogy mindig azok szoktak ezzel a ‘bufeszakkal mehetsz a mekibe hoho’ baromsaggal dobalozni, akik kettessel valahogy 6 ev alatt nagy nehezen atbukdacsoltak valami muszaki karon es most baromi nagyra vannak magukkal, de mondjuk ha egy hivatalos angol levelet meg kene irniuk mittudomen mondjuk az autokolcsonzonek kulfoldon, aki atverte oket, osszefsnak magukat.

erdekes modon az intelligens muszaki vegezettsegu emberek nem dobaloznak ezzel a bufeszak baromsaggal, mert hulye emberek ugyanugy vannak mindenhol, mint ertelmesek.

2021. jan. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
95%
Kis kiegészítés ehhez a folytonos mekizéshez: ismerősöm netto 300+ért van ott már évek óta mint műszakvezető, soha semmiért el nem cserélné, nagyon szereti.
2021. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
82%
Sosem vonzott a karrier, mindig is családanya szerettem volna lenni. A párom viszont diplomás, sosem nézett le amiért nekem nincs és nem is éreztem, hogy emiatt ne tudnánk beszélgetni, vagy ne lennénk egy értelmi szinten. 21 évesen költöztünk össze, 14 éve vagyunk együtt. Van két gyönyörű gyerekünk is.
2021. jan. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
62%

Diplomás, gyermektelen feleségként mondom, akinek a férje is diplomás: az az igazán ostoba, aki azt hiszi, a diplomától lesz "okos" valaki, és az is buta, aki azt hiszi, a karrier és a család nem fér össze.

Mondhatnám azt is, hogy az a buta, aki mindent feketében és fehérben lát, hiába igaz az, hogy a sztereotípiák nem vélelten vannak.

2021. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
18%

12: Na pont emiatt a "kettessel átbukdácsolt" hozzáállás miatt nem értenek veled sokan egyet. Műszakira nem azért kevés a pontszám, mert annyira könnyű. Hanem mert olyan nehéz, hogy senki nem akar oda menni. Hasonlóan a jogás stb. nem azért 400 pont feletti oda a bejutás, mert annyira nehéz lenne. Hanem pont mert minden h_lye jogász akar lenni és túljelentkezés van.

Egyébként van ismerősöm aki kibukott a műszaki képzésből és 4 feletti átlaga volt jogászon úgy, hogy meg sem erőltette magát. Bölcsészen is gondolom hasonló a szitu.

2021. jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
39%
Egyébként a válaszolókat kérdezem, voltak már olyan vizsgán, ahol a megjelent huszonvalahány ember mindegyike megbukott, tehát aznap 100% bukási arány volt? Műszakin ez hétköznapi dolognak számított. Gondolom mert mind hü_ye volt.
2021. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
84%

Minél okosabb, tanultabb, műveltebb és szélesebb látókörű valaki, annál szűkebb körből válogathat. Mint amikor mászik fel valaki egy magas hegyre: a hegy lábánál még sokan bóklásznak, aztán egyre fogynak az egyének, és mondjuk az intellektualitás hegyének csúcsa közelében már csak igen-igen kevesen vannak..


A másik dolog, hogy aki férfiként okos, az nem biztos, hogy jól tud ismerkedni. Mert például hiába okos, ha pl. a szellemi képességeihez méltatlan családi környezetben nőtt fel, ahol sérülések, traumák érték, és a gödörből nehezen tudott kikapaszkodni, hogy nekiinduljon a hegy meghódításának.. Ezt sem veszi sok okos, tanult nő figyelembe személyes tapasztalataim szerint..

2021. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
73%
Mert a férfiak egóját bromira sérti, ha a nő okosabb náluk. Épp csak ez az oka.
2021. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
86%
Mert alacsonyabbak az igények.
2021. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!