Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy a tanulatlan buta nők sokkal könnyebben találnak maguknak párt, mint a tanult okos női társaik?

Figyelt kérdés

2021. jan. 29. 14:51
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
88%

Nagyjából a 7-essel értek egyet. Mindenki szeretne felnézni a párjára, ezért felfele nézve keresgél.

Ha ő maga megáll a lábán, egy határozott, karakán csaj, akkor nem létszükséglete egy másik személy maga mellett. Tudatosan megválogatja, hogy ki legyen az, így viszont jelentősen romlanak az esélyei. A férfiaknak sem feltétlenül tetszik, ha egy nő nagyon öntudatos, így méginkább csökkennek az esélyei... Egyre inkább szűkül a kör, mígnem azt veszi észre az intelligens nő, hogy szinte lehetetlen megfelelni az elvárásainak.

2021. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
35%
19-es, én férfi vagyok (18-as válaszoló), és nem zavarna, ha nő-társam okosabb lenne nálam - amíg nem arra használná fel az eszét, hogy mondjuk sértegessen vagy (a hátam mögött) hülyét csináljon belőlem..
2021. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
75%

Mert egy olyan Nőnel kell is letenni valamit az asztalra...


Add2, egy buta Nő nem is talál minősegi pasit. (Max gazdagot)

És míg egy tanult Nőnél a megfelelo egzisztencia alapelvárás, (sok egyeb más mellett, úgy mint: megbizhatóság, kedvesseg, intelligencia etc) addig egy butacska Nőnel a penz, az összes elvárás. Pénzes pasit meg viszonylag könnyü talalni.

2021. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
90%
Az is lehet, hogy a tanulatlan nő személyisége vonzóbb, hisz attól lehet kedves és aranyos, esetleg jobban ad a külsejére is, nem könyvet olvas, hanem edzeni megy. Attól, hogy valaki okos még nem feltétlenül borulnak a lábai elé.
2021. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
90%
Vagy időben, fiatalon választott férfit, amikor még volt választék.
2021. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
18%
Az az oka hogy az okoskodó, férfit játszó, béna férfiutánzat, feminista nők a kutyának se kellenek.
2021. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk én még szép, diplomás nőt nem láttam férfi nélkül. Inkább az lehet a gond, hogy csúnyácskák. Nem kell sokat beleképzelni, hogy a pasik megijednek, gondolom hasonló diplomás pasikkal ismerkednének, akik viszont már a külsőt is nézik.
2021. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

13: Az én életemet is végigkísérik az olyan megjegyzések, ami tartalmilag dicséret, de ők szidó, leértékelő hangsúllyal mondják, kötözködésnek, sose értettem.

"Te csak azért csinálod ezt, mert megteheted!"

"Te folyton olyan sokat nevetsz!"

"Olyan volt az előadásod, mint bármi más a TV-ben!"

És effélék.:)


Ha egyszer a mekiben tök jól lehet keresni, akkor miért tekintik ezt leértékelhető dolognak? Furcsa.

2021. jan. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
18: Mért, a nők is ugyanúgy lehetnek ismerkedési analfabéták és hoznak otthonról ugyanannyi traumát és kapcsolati inkompetenciát.
2021. jan. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
29-es, a nők rendszerint jobban tudnak támogató kapcsolatokat kiépíteni, mint a férfiak, jellemzően reflektívebbek és kommunikatívabbak, mint a férfiak, illetve könnyebben és hamarabb fordulnak szakemberhez segítségért.
2021. jan. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!