Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem egyértelmű, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Miért nem egyértelmű, hogy nem akarok túlsúlyos lányt?

Figyelt kérdés

Főként netes társkeresőn probléma ez.


Van kitéve jópár képem, atlétában is, és látszik, hogy törődök a testemmel. Még szövegesen is kiírtam, szó szerint: "Kérlek, ha nem egyezik az életstílusunk, ne próbálkozz, nem szeretnék senkinek csalódást okozni!". Ennek ellenére rengeteg olyan van, akinek az arcáról egyébként előnyös (vagy szerkesztett) képek vannak kint, és később, facebookon derül ki, hogy igazából duci.

Volt olyan is, akiről a találkáig azt hittem, hogy sportos, és ott derült ki, hogy igazából 2 évvel ezelőtti képeket adagol magáról, mintha most készültek volna.


De élőben is volt erre példa, egy kollégám akart összehozni az általa csinosnak mondott, 160/90 havernőjével.


Nem kekeckedni akarok, de egyáltalán mit is akarunk egymástól? Teljesen más az életstílusunk. Vagy én edzek napi fél-1 órát, ő meg addig fekszik? Nem igazán értem, hogy a lányok tudják írni, hogy "kategórián aluli férfi", de ők maguk nem látják meg, mi is az a "kategória"? Vagy ennyire kétségbe vannak esve, és vagy bejön vagy nem alapon szórakoznak?


Pedig komolyan, nekem nincs sok kikötésem, csak annyi, hogy ne legyen elhízva, mert az számomra taszító. Mégis folyton ők találnak be.


2021. jan. 23. 22:26
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Bocsi kérdező!


Amúgy neked mik a "paramétereid"?

2021. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!