Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem egyértelmű, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Miért nem egyértelmű, hogy nem akarok túlsúlyos lányt?

Figyelt kérdés

Főként netes társkeresőn probléma ez.


Van kitéve jópár képem, atlétában is, és látszik, hogy törődök a testemmel. Még szövegesen is kiírtam, szó szerint: "Kérlek, ha nem egyezik az életstílusunk, ne próbálkozz, nem szeretnék senkinek csalódást okozni!". Ennek ellenére rengeteg olyan van, akinek az arcáról egyébként előnyös (vagy szerkesztett) képek vannak kint, és később, facebookon derül ki, hogy igazából duci.

Volt olyan is, akiről a találkáig azt hittem, hogy sportos, és ott derült ki, hogy igazából 2 évvel ezelőtti képeket adagol magáról, mintha most készültek volna.


De élőben is volt erre példa, egy kollégám akart összehozni az általa csinosnak mondott, 160/90 havernőjével.


Nem kekeckedni akarok, de egyáltalán mit is akarunk egymástól? Teljesen más az életstílusunk. Vagy én edzek napi fél-1 órát, ő meg addig fekszik? Nem igazán értem, hogy a lányok tudják írni, hogy "kategórián aluli férfi", de ők maguk nem látják meg, mi is az a "kategória"? Vagy ennyire kétségbe vannak esve, és vagy bejön vagy nem alapon szórakoznak?


Pedig komolyan, nekem nincs sok kikötésem, csak annyi, hogy ne legyen elhízva, mert az számomra taszító. Mégis folyton ők találnak be.


2021. jan. 23. 22:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
95%
Én nem egyszer láttam "nagydarab", rendszeresen sportoló lányokat. Tudjátok, akik nem lusták, nem is salátán élnek, de emellett mondjuk fociznak vagy lovagolnak. És az, hogy valaki vékony, sem jelenti azt, hogy sportol. Vannak olyanok, akik a genetikájuk miatt sosem híznak, legyen bármilyen is az életmódjuk. Bár van egy olyan érzésem, utóbbi esetben szemet tudnál húnyni a dolog felett. :D
2021. jan. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igazatok van, konkretizálnom kell, hogy mit akarok. Igazából nekem az életvitel számít, maga a sportolás, a mozgás szeretete, de ehhez nálam hozzátartozik az egészséges étkezés is. Mert ugye hiába sportolnék én is minden nap, ha napi 4000 kalóriát megeszek, ugyanúgy dagadt lennék.


Volt, aki írta, hogy most kezdett bele valaki a fogyókúrába. Biztos akadnak ilyenek is, de akikkel én beszéltem, még csak tervben sem volt ilyesmi, úgy voltak vele, hogy ők "jók így". Hát, valakinek biztos, nekem nem. És még ők voltak felháborodva, mikor ezt konkrétan elmondtam nekik...


Igazából lehet valaki szép "párnácskákkal" is, ismerek ilyen lányokat, de rajtuk látszik, hogy adnak magukra, szép az alakjuk, tónusosak. Az a réteg, akiről én beszélek, az konkrétan lefolyik az ágyról, és még csak esze ágában sincs tenni ellene, holott azért ez nem lenne olyan nehéz, mint az atomfizika, csak fejben kéne eldönteni, nem folyamatosan sírni miatta.


A játék arra menne ki, hogy 50-60 évesen ne kelljen a fél fizetésünket a patikába hordani mindenféle gyógyszerekre. Mert ugye bizonyított, hogy a túlsúly nagyon sok egészségügyi problémát okoz. Végignéztem pár barátot, rokont, akik az idióta életvitelük miatt 50-60 között fél lábbal a sírban vannak, én pedig ezt szeretném elkerülni.

2021. jan. 24. 08:28
 23/31 anonim ***** válasza:
70%
23: Nagyon könnyű egyébként "elengedni" magad úgymond. Tapasztalatból mondom, több, mint 10 évet jártam edzőterembe, ma már szinte azt sem mondanád meg, hogy valaha jártam ott. Home office, pandémia, stb. stb. szépen "leereszt" az ember.
2021. jan. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

#22 ezen akkor sem szabad felkapnod a vizet!


Ha a kérdezőnek az lesz a fontos, hogy csak aktív életet éljen a lány, és minden más mindegy , akkor arra szűr.


Ez nem igazságtalanság, hogy valakinek akkor sem tetszik a háj ha az illető sportol! Ezt el kell neked engedni!

Mondom: sokkal rosszabúl járna bármelyikünk, ha megfogna egy ilyen fiút, aztán menne a dráma vele mindig, mert mondjuk felszedsz 5 kilót és nem tart többé nőnek! Akkor hogy összetörne a lelked és az önbecsülésed!

De ennek mind elejét lehet venni, ha tudjuk mit akarunk és azt keressük. Én becsülöm azért a kérdezőt, hogy benne ez megvan és legalább nem húzza más idejét.



És #22... lefogyhatsz te 60 kilóra is, mindig, ismétlem MINDIG lesz olyan pasi aki azt fogja mondani, kösz de nem! Az igaz, hogy a karcsúbb alakkal több lesz a sikered, több lesz a férfi aki legalább megmártaná a lompost benned 1x, de kb. ennyi. És sajnos szembe kell nézni azzal is, hogy a 60 kilódat veszik evidensnek és ha visszahíznál akkor újabb párkapcsolati konfliktusokhoz vezet! Lássuk be: ezt nehezebb kiszűrni. És neked is jobban fog fájni.


Tudom miről beszélek, mert én is voltam 60-120-ig minden mérettartományban.

2021. jan. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Eltűnhettek válaszok, mert az előbb még itt voltak, de mire felöltöztem, már nem tudtam őket elolvasni. :D


#23: kifogásokat keresni a legkönnyebb. Mindenki oda meg vissza van a home office-tól, mert "több ideje van", mégis elhízik? Nekem ez így valahogy ellentmondásos. Annyi edzés van a neten, mint homok a sivatagban, én is sokszor keresek youtube-on a "home workout no equipment" kifejezésre. De ki lehet menni egy órát bolyongani, sétálni is, RENGETEGET számít.


#24: összefoglaltad a lényeget, köszönöm! Én is voltam 80 kiló is, ami a magasságomhoz borzasztó sok volt, és szorongtam is miatta eleget. Lehet, hogy épp ezért vagyok olyan érzékeny erre a témára.

2021. jan. 24. 08:44
 26/31 anonim ***** válasza:
41%
Írd meg nekik nyugodtan hogy bocsi de nem vagy bálnavadász, bocsi nem szereted a cocákat, bocsi de nem komázod a donnákat. De a legenergiatakarékosabb egyből kiszúrni a dagadék nőket: sunyiságból, de sose tesznek ki egész alakos képet.
2021. jan. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
77%

szia! Én duci lány vagyok, nagyon kevés embert húzok jobbra ilyen társkeresőn magamtól, én pl tudom, mi az én kategóriám :) ha egy olyan pasi húz jobbra, aki tőlem sokkal jobb, el se merem hinni. Ne általánosts, kérlek, hisz nem minden duci lány ilyen, illetve sok sportos pasinak bejön egy duci lány.


Az ilyenek miatt nem szeretek fent lenni társkeresőkön..

2021. jan. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
52%
26. Haha, ez igaz. Ha csak közeli arcképe van, nincs képe amin látszik az alkata, akkor 99% hogy kövér :D
2021. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
78%
Kövér nőknek is sportos jóképű férfi kell.
2021. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
82%

Hát aki nem kövér de van rajta egy kis plusz arra is azt mondják már

Szoval kövér es kövér között is van különbség

Nekem a párom 170 es 60kg

En vagyok 165 es 75 kg

Es pont így vagyok neki jo.

Ő vékony es izmos

Nem jönnek be neki a vékony csajok

2021. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!