Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem egyértelmű, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Miért nem egyértelmű, hogy nem akarok túlsúlyos lányt?

Figyelt kérdés

Főként netes társkeresőn probléma ez.


Van kitéve jópár képem, atlétában is, és látszik, hogy törődök a testemmel. Még szövegesen is kiírtam, szó szerint: "Kérlek, ha nem egyezik az életstílusunk, ne próbálkozz, nem szeretnék senkinek csalódást okozni!". Ennek ellenére rengeteg olyan van, akinek az arcáról egyébként előnyös (vagy szerkesztett) képek vannak kint, és később, facebookon derül ki, hogy igazából duci.

Volt olyan is, akiről a találkáig azt hittem, hogy sportos, és ott derült ki, hogy igazából 2 évvel ezelőtti képeket adagol magáról, mintha most készültek volna.


De élőben is volt erre példa, egy kollégám akart összehozni az általa csinosnak mondott, 160/90 havernőjével.


Nem kekeckedni akarok, de egyáltalán mit is akarunk egymástól? Teljesen más az életstílusunk. Vagy én edzek napi fél-1 órát, ő meg addig fekszik? Nem igazán értem, hogy a lányok tudják írni, hogy "kategórián aluli férfi", de ők maguk nem látják meg, mi is az a "kategória"? Vagy ennyire kétségbe vannak esve, és vagy bejön vagy nem alapon szórakoznak?


Pedig komolyan, nekem nincs sok kikötésem, csak annyi, hogy ne legyen elhízva, mert az számomra taszító. Mégis folyton ők találnak be.


2021. jan. 23. 22:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
28%
A dagi lányoknak semmi se szent. Azok a leg rámenősebbek. Egyszeruen borzalmasak.
2021. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Teljesen megértelek.

Én meg anno attól másztam falra, mikor a társkeresőn a piszkafa-pasik, vagy az izomagyak találtak meg!


Sok sikert!;-)

2021. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
38%

Azert mert sportos vagy te mindenkinek bejossz???

De jo

En pl 165/80 kg vagyok

Es csak sportos pasijaim voltak

Es nem nem azért vagyok ennyi kg mert nem adok magamra😉

2021. jan. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
67%

Ne haragudj, de nem evidens, hogy izmos embernek csak izmos nő tetszhet!


Nem is kellene annak lennie, továbbá lehet, hogy a dundi lány ugyanúgy sportol és diétázik, mint te, csak nemrég kezdte..


Ne terelj, írd azt, ami az igazság, hogy vékony nők tetszenek és akkor mindenkinek egyértelmű lesz!


Mellesleg én elég vékony nő vagyok és nem jönnek be az izmos férfiak, a pocakos nem masszív, hanem a hájasabb típus(aki puha) és a vékonyabbak jönne be.


Nem a külsődtől függ az, hogy mi jön be neked!

2021. jan. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagy elég egyértelmű. Írd oda, hogy kisportolt, vékony, izmos csajt keresel, aki hasonlóan sokat edz, mint te.
2021. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%

Én a helyedben konkretizálnám, hogy duci/molett/plus size csajok nem érdekelnek!


A megfogalmazásod egy kissé körmönfont, úgyhogy én nem hibáztatnám a csajokat.


Legyél direktebb!

2021. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
56%

Én sem értettem sosem ezt, hogy miért csak a mázsa feletti csajok találnak be 80 kilós sportos/átlag férfiként. Én betudtam annak, hogy biztos ők azok a nők akik válogatás nélkül "mindenkit jobbra" mennek, de ezek szerint még csak nem is erről lehet szó.

Lehet, hogy nekik valamennyire érték a sportosság, mert valami olyat tudsz mutatni amit ők nem, amire felnézhetnek. Fene tudja, mondják meg a nők.

2021. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Savlekotő ***** válasza:
60%
Téged a kategóriás lehet lerúgna magáról,a stílus maga az ember.. Írd ki,hogy dagadtak ne próbálkozzanak..
2021. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
Figyelj, pont ma tűnt el egy srác, akivel tök jól elbeszélgettünk, miután megadtam neki a facebookos elérhetőségeim. Nem vagyok dagadt, de vékony sem. Én elfogadom, ha valakinek a kifejezetten vékony lányok tetszenek, viszont az ilyen is odalökhetne csekkolas után 1-2 szót, hogy bocsi, nem tetszel, vagy valami. Ő az első olyan férfi, aki eltűnt, teszem hozzá, szóval annyira nem érint meg. Te viszont az eletvitelre hivatkozol. Én, amikor lehet persze, heti 4x járok edzeni hetente. A profilomon pedig látszik, hogy túrázok, biciklizek, futok, stb. Tehát igencsak aktív életet élek. Ennek ellenére sincs kockás hasam, sajnálom. Akkor mi is a fő probléma? Az eletvitel, vagy a kinézet?
2021. jan. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
97%

"Vagy én edzek napi fél-1 órát, ő meg addig fekszik?"


Ugye tudod, hogy párkapcsolatban sem mindig együtt edzenek az emberek? Az egyik simán fekhet a másik edzése alatt.


De szerintem is írd ki konkrétan, mit szeretnél. Nekem erről az életstílus dumáról totál nem ez jön le, hanem hogy nagyszájú, extrémsportoló pubcrawler-nek nem kell csendes, múzeumlátogató könyvmoly.

2021. jan. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!