Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hivatkoznak egyértelmüen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hivatkoznak egyértelmüen hazug indokokra nők hogy miért nem válszolnak első levelekre?(+egy pár megoldás)

Figyelt kérdés

Példa:nincs ideje.Kiszámoltam 500 darab sablon elutasitás 5000 másodpercet venne igénybe.Ebbe az élete nem telne el és nem kéne beállitani hogy emiatt nincs élete.

Tartanak egyes férfiak negativ reakcióitól ezért a felelősséget se vállják az ismerkedésért hogy elutasitsűk az illetőt inkább elsunnyognak(kinos ha élőben is ezt van).Kétlem hogy a legtöbb férfi ilyen szélsőségesen reagálna amire a nő hivatkozik(egyszerübb valamit kitalálni hogy miért lehet meguszni a felelősséget).Szóval ezek után ne papoljanak felelősségvállalásról meg ne hivatkozzanak olyan dolgokra amik nem validak(pl időhiány,levezettem mennyi lenne 500 levél időben).Azt még értem ha unja a társkeresőt de akkor meg lehet törölni magát onnan.Kevés rosszabb van annál amikor látod hogy megnézte az üzenetet de nem válaszolt.Semmi se kötelező mint ahogy válaszolni se de akkor legalább ne hivatkozzomn hazug és unfair indokokra hogy miért nem válaszolnak.Ha valaki normálisan ir neked az nem érdemli ezt.Sőt tovább megyek ha annyira fél a reakciójától irja meg a sablon elutasitást és tilta le.Na tessék itt az ötlet géniusz.


2020. dec. 15. 22:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Ok. Nincs kedv olyanok levelére válaszolni, akik elsőre is láthatóan idióták, vagy csupán antipatikusak. Szebb lett az életed?
2020. dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
De unatkozol
2020. dec. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Én sose mondtam semmi kamu indokot, hogy miért nem válaszolok.

Azért nem, mert lesz.arom. Társkeresőn nem voltam sokat amúgy sem (és amikor igen, nem sok normális levelet kaptam), de azoknak sem válaszolok, akik fb-on írogatnak. A legtöbbnek jó okom van nem visszaírni. Kit érdekel, mennyi időbe telne? Minek pocsékoljak rá akár egy másodpercet is?

A felelősségvállalás hogy jön ide? Milyen felelősségem van nekem abban, hogy ha le vagyok hordva egy utolsó qrvának azért, mert nekem nem tetszik az illető és nem akarok még egy randit sem vele? Nagyon is fair, azzal állok össze, akivel szeretnék, nincsen semmilyen kötelezettségem. Nem félek senkinek a reakciójától, csak egyszerűen nem érdekel, inkább nézek sorozatot vagy tolom a kövi adag guggolást/fekvőtámaszt.


Mindenkinek szíve joga arra válaszolni, amire akar.


Tudom-tudom, beképzelt féreg vagyok és egyedül fogok megrohadni a dölyfös pofámmal, együtt. :)

2020. dec. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Azért nem válaszolok mert magasról letojom. Társkeresőnj nem vagyok fent, ami nyilván célzottan erre van kitalálva, de Facebookon, Instán random üzenetekre nem reagálok. Nem ismerem, így nem érdekel a mondanivalója. Miért szánnék rá egyetlen percet is? És miért kéne felelősséget vállalnom? Van saját jogom eldönteni, hogy kivel akarok beszélgetni, és kivel nem. Az ilyen "megmondom én mi jár a nők fejében" stílus, mint amit a kérdésedben képviselsz, nálam azonnal piros zászló. Te csak ne akard megmondani hogy mi jár az n fejemben és mit miért teszek.
2020. dec. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2%
Épp Tinderezek egy 36 éves nővel. Most írta, hogy azért nem írogat, mert sokat dolgozik.:D Kérdeztem tőle, hogy akkor miért ismerkedik, illetve miért húz jobbra olyanokat akiktől semmit nem akar? Erre még nem írt vissza, de szerintem 5 perc és bye bye lány.:D 41F
2020. dec. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%

A nőkre jellemzőbb, hogy kerülik a konfrontációt, ezért inkább gyártanak valami önigazoló szöveget. A férfiak nyíltabban mennek bele az összetűzésekbe.

Ez abból is látszik, hogy a nőknél sokkal többen ölnek mérgezéssel, a férfiak pedig nyíltan.

2020. dec. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
"Kiszámoltam 500 darab sablon elutasitás 5000 másodpercet venne igénybe ........." Mondjuk ilyesmik miatt nem látják semmi értelmét akár egy betüt is leütni. Ha nagyon-nagyon udvarias akar lenni akkor valami szöveget azért elsüt.
2020. dec. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 peca1000 ***** válasza:
88%

Férfiként írok.


Senkitől nem lehet elvárni semmit netes társkereséskor, aki számonkéri a másikat, hogy miért nem válaszol, az nagyon el van tájolva.


Elolvasta, nincs reakció 1 napon belül, jön a következő.


Ha valaki nem szimpatikus, válasz nélkül le kell tiltani.


Ez egy egyértelmű jelzés, ahogy az is, ha x időn kívül nincs válasz.

2020. dec. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze, majd valaki napi 1,5 órát tölt azzal az életéből, hogy elutasítást írogat vadigeneknek.

Azt elárulod, hogy neked mi abban a jó, ha ráírsz 500 nőre egy nap, és utána 500 levelet kapsz, amiben leírják, hogy miért nem kellesz nekik, mi nem tetszik rajtad/benned, miért nem kíváncsi rád egy kicsit se? Mazochista vagy, csak nincs pénzed dominára? Szebb lesz a napod? Mit élveznél rajta?

2020. dec. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem a legtöbb válaszoló, még a kérdés tartalmát sem volt képes felfogni, nemhogy választ írni...

Oké, hogyha valaki NEM AKAR válaszolni levelekre, mert tojik rá. Akkor mondja azt. De, rengeteg ilyen kérdésnél nem ezt írták a női válaszolók, hanem olyanokat, hogy úgyis rosszat írnak nekik vissza, túl sok a levél és hasonlók.

Ez olyan, mintha egy pasi nem akarna kapcsolatot, csak szexet, de nem ezt mondanám, hanem azt, hogy "úgysem passzolunk", "úgyis szétmennénk" és hasonlók.

2020. dec. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!