Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hivatkoznak egyértelmüen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hivatkoznak egyértelmüen hazug indokokra nők hogy miért nem válszolnak első levelekre?(+egy pár megoldás)

Figyelt kérdés

Példa:nincs ideje.Kiszámoltam 500 darab sablon elutasitás 5000 másodpercet venne igénybe.Ebbe az élete nem telne el és nem kéne beállitani hogy emiatt nincs élete.

Tartanak egyes férfiak negativ reakcióitól ezért a felelősséget se vállják az ismerkedésért hogy elutasitsűk az illetőt inkább elsunnyognak(kinos ha élőben is ezt van).Kétlem hogy a legtöbb férfi ilyen szélsőségesen reagálna amire a nő hivatkozik(egyszerübb valamit kitalálni hogy miért lehet meguszni a felelősséget).Szóval ezek után ne papoljanak felelősségvállalásról meg ne hivatkozzanak olyan dolgokra amik nem validak(pl időhiány,levezettem mennyi lenne 500 levél időben).Azt még értem ha unja a társkeresőt de akkor meg lehet törölni magát onnan.Kevés rosszabb van annál amikor látod hogy megnézte az üzenetet de nem válaszolt.Semmi se kötelező mint ahogy válaszolni se de akkor legalább ne hivatkozzomn hazug és unfair indokokra hogy miért nem válaszolnak.Ha valaki normálisan ir neked az nem érdemli ezt.Sőt tovább megyek ha annyira fél a reakciójától irja meg a sablon elutasitást és tilta le.Na tessék itt az ötlet géniusz.


2020. dec. 15. 22:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de senkinek nem kell megindokolnia, hogy miért nem akar ismerkedni valakivel.
2020. dec. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Van egy tinderező kolléganőm, bár ő már messengeren beszélget a pasikkal. De a telefon teljes szélességben ott vannak a chatfejek akikkel egyszerre irogat. Kemény 2-3 szavas válaszai vannak, és elmondása szerint egyik sem érdekli igazán, viszont kettővel már lefeküdt, és igazából az összes pasiját megcsalta akikkel a tinder előtt járt.
2020. dec. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

Nem kötelezhetsz senkit, hogy válaszoljanak akár facebookon vagy tinderen.

Nem vagyok fent társkereső oldalon, így ott nem tudom hogy működik a dolog, de facebookon sokszor keresnek fel.

Főleg olyanok, akiknek a helyesírás kifogásolható, alig értem mit böffentett oda és neki áll még feljebb, ha megkérem írja le mégegyszer érthetően. A másik, hogy miközben nekem írogat, közben más nők képei alá kommentál, hogy milyen szép és gyönyörű 🤦🏻‍♀️😅 Az ilyenekre miért fecséreljem a drága időmet? Inkább letiltom és a probléma megoldva.

2020. dec. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%

Fura amúgy ez a szitu. Hány nő írt a válaszolók közül már férfira? És hányra?

Nekem már írt pár nő. Volt olyan, aki szimplán bejelölt facén és volt olyan, aki üzenetet írt. Na, ha nem válaszoltam vagy nem igazoltam őket vissza, közülük is jó páran ugyanúgy kiakadtak, mint ahogy a férfiak.

2020. dec. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk azt írta az adatlapján, hogy szőke, húsz éves fiút keres és te egy fekete 40 éves vagy, csak nem érdekel, hogy mit is akar a nő?
2020. dec. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14%
Mert sunyik, plusz nem tudnak viselkedni. Meg hogy nézne ki ha leírná hogy bocsi én csak annak a pár % lapátállú bájgúnár köcsögnek válaszolok.
2020. dec. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
35%
Azért néhány válasz problémás. A Tindernek van egy dupla szűrője: felregel az ember, mert társat keres. Tehát nem unalom űző vagy másikat szivató appról van (lenne) szó. Innentől már csak elmekapacitás kérdése, hogy azt húzom mondjuk Tinderen jobbra aki tetszik. Tehát beszélgetni, ismerkedni akarok vele. Ez volt a második szűrő. Ennek ellenére egy rakás nő képes a palikkal szórakozni úgy, hogy vissza sem ír nekik, ha match van. Fordított helyzetben is biztos vannak férfiak is akik ezt csinálják. Mindkét oldalról ezt alávaló, prosztó dolognak tartom.
2020. dec. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
74%

Ilyen a világ.Te is vedd be a lexarom tablettát.Csinálsz 5,6 sablonszöveget.Aztán copy paste.Az eredetiség,a kiemelt figyelem,meg ilyen xarsagoknak láthatóan,es olvashatóan semmi haszna nincs.Tömegtermeles van.Kinek van erre ideje?Te sem lopod az időt,hanem pénzbe kerül.

Nem válaszol? Legalább jöhet a köv 10,akinek elküldöd.

2020. dec. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!