Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem egyértelmű, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Miért nem egyértelmű, hogy nem akarok túlsúlyos lányt?

Figyelt kérdés

Főként netes társkeresőn probléma ez.


Van kitéve jópár képem, atlétában is, és látszik, hogy törődök a testemmel. Még szövegesen is kiírtam, szó szerint: "Kérlek, ha nem egyezik az életstílusunk, ne próbálkozz, nem szeretnék senkinek csalódást okozni!". Ennek ellenére rengeteg olyan van, akinek az arcáról egyébként előnyös (vagy szerkesztett) képek vannak kint, és később, facebookon derül ki, hogy igazából duci.

Volt olyan is, akiről a találkáig azt hittem, hogy sportos, és ott derült ki, hogy igazából 2 évvel ezelőtti képeket adagol magáról, mintha most készültek volna.


De élőben is volt erre példa, egy kollégám akart összehozni az általa csinosnak mondott, 160/90 havernőjével.


Nem kekeckedni akarok, de egyáltalán mit is akarunk egymástól? Teljesen más az életstílusunk. Vagy én edzek napi fél-1 órát, ő meg addig fekszik? Nem igazán értem, hogy a lányok tudják írni, hogy "kategórián aluli férfi", de ők maguk nem látják meg, mi is az a "kategória"? Vagy ennyire kétségbe vannak esve, és vagy bejön vagy nem alapon szórakoznak?


Pedig komolyan, nekem nincs sok kikötésem, csak annyi, hogy ne legyen elhízva, mert az számomra taszító. Mégis folyton ők találnak be.


2021. jan. 23. 22:26
1 2 3 4
 11/31 Clay Morrow ***** válasza:
35%

Röhejesek vagytok egyesek komolyan.


"Ne haragudj, de nem evidens, hogy izmos embernek csak izmos nő tetszhet!"


Bezzeg ha a dagadt 100 kilós Józsi írja ki, hogy neki vékony csaj kell, akkor az összes nő a torkára ugrik, hogy örüljön ha valaki ránéz.

Erre ti mit nyomtok le egy ilyen férfinél aki ad magára, testére, és nem akar dagadt disznót?

2021. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
93%

Értem hogy az életstílus szöveggel erre céloztál, de igazából ez bármit jelenthet. Az is lehet, hogy heti 3* elmész futni, meg azt is, hogy naponta 1,5 órát sportolsz, kora reggel kelsz, mert mész úszni, stb.

Szóval legyél egyértelműbb a leírásban és írd le, hogy hozzád hasonlóan sportos lányt keresel.

2021. jan. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
50%

Legyél konkrétabb, írd ki, hogy csak vékony/sportos lányok tetszenek.


Egyébként én ilyen vagyok, ha gondolod írj privit :)

24N

2021. jan. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
62%

#7

Szerintem azért találnak be a kövér nők, mert a vékonyak nem kezdeményeznek. Nincs rá szükségünk. Már miért is kezdeményeznék, ha még akkor is betalálnak rendszeresen férfiak, ha nem keresek aktívan senkit.

2021. jan. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
68%

Nem hibáztathatod a lányokat azért, mert azt hiszik rólad, több is van benned a felszínnél, és partnert keresel, lélekkel és szívvel, gondolatokkal és aggyal, nem pedig egy konkrét formába öntött műanyagot, akin van egy lyuk! Én a helyedben ezt megtisztelőnek érezném, hiszen többnek gondolnak téged, mint ami vagy.


Mindenesetre muszáj konkrétabban fogalmaznod.

Igazad van, nincs sok elvárásod, úgyhogy ezt az egyet kell feltüntetned, ami van: írd ki a társkeresőre, hogy semmi más nem érdekel, csak az, hogy a lány negyven kiló és 20 év alatt legyen.

2021. jan. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
88%

Na 16-os, nem kell így lehordani a kérdezőt, mert van egy számára fontos igény!

Attól egy nő sem lesz műanyag, hogy vékony, ne adj isten sportos és a lélek is elfér egy kisebb testbe!


Én túlsúlyos nőként is azt vallom, hogy jobb konkretizálni és tisztán látni a dolgokat, így egy csomó kellemetlenségtől kiméljük meg egymást! Most ha valakinek egy hasonló habitusú és gondolkodású ember jön be az miért baj?

Az sokkal rosszabb amikor összejön 2 ember az egyik idővel elpuhul és a másik voilá már ki is ábrándult belőle!

Itt a férfi tudja mit akar, tudja mit tolerál, és mit nem, és ez teljesen jó! Nem kell, hogy mindenki odáig legyen egy molett nőért csak mert... van lelkünk? Vagy fogalmam sincs mi most a divatos reklám szöveg!

Ezt el kell fogadni!


A kérdező részéről viszont tényleg az a legtisztább, ha konkrétan kiirod, hogy sportos, edzett lányok érdekelnek csak, és akkor szerintem kevesebb lesz a kéretlen jelentkező!

2021. jan. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
91%
#16 mert neked teljesen mindegy, hogy hogy néz ki a partnered? Akkor nagyon igénytelen lehetsz...teljesen normális dolog, hogy mindenkinek vannak külsőt illetően elvárásai, persze saját magához megfelelő mértékben legyenek. Csak azért, mert te ezt nem ugrod meg, ne gyere a lelki szöveggel. A vékony nőknek is van lelkük és sok kövérnek nincs vagy rossz a jelleme, ennek semmi köze az ember testalkatához.
2021. jan. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
16:Nem tudom érzed e, de van egy kis átmenet a "120 kiló vagyok" és a "40 kilós nő kell csak" között!
2021. jan. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
74%

Én is okos és vicces pasit keresek és az önismeret híján folyton azt hiszik ők olyanok és átcsúsznak a rostán. De nem.

Nekünk bizonyára nem kell ismerkedni. Heti 4x edzek, nem a kanapén tespedek és csak a vékony, magas pasik tetszenek. Mondom ezt úgy, hogy 80 kiló vagyok.

Bár minden nézőpont kérdése, mert 158ról fogytam le, átszabtak rendesen, és nekem egy "hegtoleráns", nem felületes férfi lenne a cél.

De a te szűrődön bármilyen okoskedvesvicces és "kemény" sportoló vagyok nem jutok át.

Szóval neked marad az instán ismerkedés babákkal, én meg maradok a való életnél, mert én élőben vagyok az igazi nem a paramétereim alapján.

2021. jan. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
20: Az emberek az alapján ítélnek, amit látnak. Mondhatod te egyetemen, hogy 30 éjszakát tanultál folyamatosan, de senkit nem érdekel, csak, hogy tudod e, vagy sem. Valaki 30 perc tanulással is átmegy. Én is mondhatom, hogy én mennyire jóképű vagyok mert rengeteg arckrémet használtam, még nem fogsz annak látni. Te is mondhatod, hogy mekkora sportoló vagy, de 80 kilós nőre ezt nem szokás mondani.
2021. jan. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!