Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már, hogy szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy szakítás után olyan nővel vagy férfival jöttél össze, aki egyértelműen kevésbé volt csinos és vonzó, mint az exed?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nálam ebből a szempontból most elég magasan van a léc, volt egy gyönyörű barátnőm, de 3 év után szakított velem, és nem vagyok benne biztos, hogy találok még hasonlót. Aki átélt hasonlót, annak hogy alakultak a következő kapcsolatai? Például rokonok, ismerősök köráben eleinte nem volt kicsit kellemetlem, hogy az új pár nem annyira vonzó, megnyerő?
2021. jan. 11. 11:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
🤦‍♀️
2021. jan. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Csak ilyen volt, az első páromat megközelíteni sem tudta senki, akivel találkoztam életemben. Rövid és jelentéktelen kapcsolatok lettek belőlük.
2021. jan. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Csakhogy én ezt nem valamiféle versenynek fogom fel, és nem is szempont, hogy ugyanolyan legyen, mint amilyen az ex volt. Már csak azért sem, mert csak nem volt olyan ezer százalékig tökéletes kapcsolat az, ha vége lett. ;)

Ahelyett, hogy az ex pótlékát keresném, én inkább azt keresem, akivel jól tudom érezni magam, és akivel igazi társak lehetünk. Ha valamiben külsőleg nem olyan szép, mint az előző volt? Nem érdekel. Nem ez a lényeg. És akármilyen meglepő, idővel lehet, hogy ő lesz az, akit tökéletesebbnek fogok látni.

F

2021. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem jöttem össze olyan nővel, aki nem volt vonzó számomra.

Most lehet, hogy egy külső szemlélőnek nézve egyik-másik barátnőm kevésbé volt vonzó, mint a többi, de ez engem nem érdekel.

Engem az érdekel, hogy nekem bejön, gerjedek rá, dögösnek, szexinek találom, más véleményével nem foglalkozok.

2021. jan. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, ez félreérthető. Nyilván én se jönnék össze olyannal, aki nem vonzó számomra. De mégis érzi azt az ember, ha nem ugyanz a "kategória", mint az előző. A kérdés pedig inkább arra vonatkozott, hogy ha valakinek volt egyszer egy csinos, okos, vonzó barátnője (vagy pasija), akkor egyik téren sem szívesen enged sokat, miközben mégis vágyhat arra, hogy legyen mellette egy társ. Persze abban is van igazság, hogy valamiért azzal a csinos, okos, vonzó nővel nem működött, a másikkal pedig lehet, hogy fog.
2021. jan. 11. 11:40
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

". A kérdés pedig inkább arra vonatkozott, hogy ha valakinek volt egyszer egy csinos, okos, vonzó barátnője (vagy pasija), akkor egyik téren sem szívesen enged sokat"


Nem érted. Én nem méricskélem mindenféle skálákon a nőimet.

Ha megvan a "megdugnám" érzés, és szimpatikus a személyisége is, akkor megfelel, ha nem, akkor nem felel meg.

Ennyi, nem töltetek ki vele se IQ tesztet, se nem kategorizálom be a külsejét egy 1-10 pontszámmal.


Végülis ha így nézzük, akkor mondhatom azt, hogy nem engedek egyáltalán semmiben - viszont ezt nem igazán tudom semmiféle objektíve mérhető kritériumokhoz kötni.

2021. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem volt, de ehhez szerintem az is hozzájárul, hogy nem voltak "szép" szakításaim. Olyan jellembeli hibák derültek ki a másikról, hogy hiába a külső, számomra egyáltalán nem voltak már vonzóak.
2021. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

akinek volt mar kapcsolata nagyon jo novel vagy pasival, annal ez siman megesik, de szerintem gyerekes es felesleges ezen rugozni. az plane szanalmas, hogy azon rettegsz, nem lesz-e kellemetlen a rokonok koreben, hogy nem annyira jo az uj csajod.. egyreszt mi kozuk van hozza?! masreszt meg remelhetoleg ok nem ilyen primitivek, h azon sutyorogjanak, h az uj nod alakja nem olyan karcsu, az arca nem olyan tokeltes, mint a regie.


nekem is volt olyan pasim, aki kb ugy nezett ki, mint egy modell, kulsore nekem o kb 10/10-es volt, viszont nem lehetett vele megmaradni, mert taszito volt a szemelyisege es nem bant szepen velem. a mostani is tetszik, nyilvan nem jonnek olyannal ossze, aki nem vonz, de messze nem olyan jo pasi, mint az elozo, DE nem igazan erdekel, mert boven kompenzalja massal, sokkal jobb a szemelyisege es jobban passzolunk. szerintem ez szamit, nem az, h nincs tokeltes arcele.

elore sajnalom ezt a szegeny lanyt, akit a miss tokely exedhez hasonlitgatsz.

2021. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem a rokonoknak és a haveroknak kell megfelelnie, hanem nekem.

Szerencsére ezt ők is így látják.

2021. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy 3 eves kapcsolat az igazival, azota csak rovidebb kapcsolatok voltak csunyabb csajokkal, veget is ertek mind.
2021. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!