Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy győzhetném le a testalkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzhetném le a testalkatbeli gátlásaimat?

Figyelt kérdés

30évés vagyok, 172cm és 66kg. Mindig is vékony voltam, és kb 15éves korom óta tart ez a komplexus. Akkoriban egy testesebb (legalább 70kg 15évesen) lány osztálytársam cikizett a soványságom miatt, és azt mondta, hogy a lányok nem szeretnek csontokkal játszani. Azóta csak olyan lányokoz mertem közeledni akik nálam vékonyabbak, mert hülyén érezném magam olyan mellett, akinek átlagos alkata van.

Most megismertem egy lányt, aki láthatóan érdeklődik irántam, úgy érzem hogy tetszem neki. Mindez kölcsönös, de eddig eltereltem a közeledését, mert úgy érzem, hogy egy nő sem tudna férfiasnak tartani.

Égyébként ő nagyon csinos, jó alakja van, de mint általában minden nő, ő is combosabb nálam.



2021. jan. 23. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet erre válaszolni rendesen arany bogaram.


Néha minden logika felborúl.

Látni sok olyan esetet, amikor nagyon csinos, szép arcú, vékony nő van disznó kinézetű plötty palival, de van az ellenkezője is.

Van úgy, hogy jó kiállású szép arcú sportos, nagy intim méretű férfi van duci nővel.


Fene se érti ezt az egészet. 🤷‍♂️

2021. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mi nők nem csak a testalkatot nézzük. Ahogy a férfiak sem.

Azért egy ember ennél több összetevőből áll.

Arc, ápoltság, mozgás, tartás, hang, beszéd stílus, gondolkodás mód, életvitel, érzelmi inteligencia.

Ezek mind hozzá tesznek az egészhez.

Pl volt egy pasi aki átlagosnak

mondott kinézettel rendelkezik,

de a járása teljesen megőrjített. Irtó szexinek találtam. Innen a következő lépés, hogy meg akartam ismerni.

De volt akit a hangja tett nagyon vonzóvá.

Szerintem lehet bármi egy férfiba ami miatt hirtelen vonzónak látjuk, és szeretnénk többet tudni róla. Akkor kiderül, hogy emberileg mennyire tartalmas.

2021. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez így igaz, de fordítva is.


Sokszor én is látok olyan nőt, aki arcra nem annyira szép, de megőrjít ahogy beszél.

Ahogy gesztikulál, meg a hangja, meg esetleg a határozottsága. Bármi megfoghat.

Volt, hogy nagyon szép volt a lába, vagy a válla, meg ikyesmik.

Ez megtudja fogni az embert, ha arcra nem is annyira mondani gyönyörűnek.

De volt már, hogy az vett le a lábamról, hogy egy nő, nagyon szexisen dohányzott. Olyan szexi volt, ahogy fújta a füstöt. Pedig én nem dohányzom.


Szóval bármi lehet. 🤷‍♂️

2021. jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!