Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy győzhetném le a testalkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzhetném le a testalkatbeli gátlásaimat?

Figyelt kérdés

30évés vagyok, 172cm és 66kg. Mindig is vékony voltam, és kb 15éves korom óta tart ez a komplexus. Akkoriban egy testesebb (legalább 70kg 15évesen) lány osztálytársam cikizett a soványságom miatt, és azt mondta, hogy a lányok nem szeretnek csontokkal játszani. Azóta csak olyan lányokoz mertem közeledni akik nálam vékonyabbak, mert hülyén érezném magam olyan mellett, akinek átlagos alkata van.

Most megismertem egy lányt, aki láthatóan érdeklődik irántam, úgy érzem hogy tetszem neki. Mindez kölcsönös, de eddig eltereltem a közeledését, mert úgy érzem, hogy egy nő sem tudna férfiasnak tartani.

Égyébként ő nagyon csinos, jó alakja van, de mint általában minden nő, ő is combosabb nálam.



2021. jan. 23. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Hát, ha ennyire érdekelnek téged a külsőségek, akkor tegyél valamit annak érdekében, hogy férfiasabb legyél. Egyél többet, hízzál, járj edzeni, akármi. Másképp ezt nem tudod kiküszöbölni. Vagy magadon dolgozol, vagy elfogadod a helyzetet, vagy keresgelsz nálad kisebb darab lányokat..
2021. jan. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Öcsém egyél még kicsit, egy igazi férfi egy mázsától kezdődik!
2021. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

172 vagy, 66 kg. Én 182 67 voltam. Most, hogy újra edzek és jobb az étvágyam is, már 73 kg vagyok. Próbáld ki, ha te is felkapsz magadra 6 kilót, az rajtad látványosabb lesz.


A kiscsaj a suliban meg csak beoltott ezzel a komplexusos, passzív agresszív dagi dumával.

2021. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Annyira nem vagy sovány. Ha meg a csaj nyilvánvalóan érdeklődik, akkor őt nem zavarja. Akkor minek idegesíted magad rajta?

Vőlegényem is elég pálcika (197 cm-hez szerintem nincs 90 kg, talán 85.), de nem véletlen a vőlegényem.

2021. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Neki pont te vagy az esete.

Ha dagibb lennél elhajtana.

2021. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes ez a világ, mert a véknyak hízni akarnak, mert azt mondják, hogy a nőknek a férfias, /tehát nem gebe / férfiak tetszenek.

A ducibb férfiak meg fogyni szeretnének, mert ők meg azt mondják, hogy a nők nem szeretik a túl testes férfiakat.

Akkor most végképp nem értem. Akkor most milyen férfiakat szeretnek a nők tulajdonképpen?

Nehéz ez a kérdés nagyon.

2021. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
kérdező, szard már le. mindenkin lehet olyan külső dolgot találni, ami miatt egy nagypofájú osztálytárs csesztetni kezdi. gondolom, feltűnt, hogy a legkülönfélébb alkatú srácok képesek párt találni maguknak, a tied ráadásul átlagosnak mondható, nem is sovány.
2021. jan. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
amúgy meg holnap estig sorolhatnám a példákat a vékony srác-husibb lány kapcsolatokra, a nagyszülőktől kezdve a kollégákon át a haverokig.
2021. jan. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ember, volt 10+ éved kigyúrni magad, mióta zavar hogy vékony vagy. Ja és ne gyere a kamuval hogy akárhogy próbálkoztál nem tudsz izmokat vagy súlyt felszedni. Vagy rosszul próbálkoztál vagy nem próbálokoztál eléggé.
2021. jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor most milyen férfiakat szeretnek a nők tulajdonképpen?


Magas,sportos,jóképű.

2021. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!