Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg vannak nők akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak nők akiknek tetszenek a kövér férfiak? Mit láttok vonzóbbnak bennük mint egy átlag testalkatban?

Figyelt kérdés
2019. nov. 27. 12:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ezt inkább csak elfogadják, eltűrik, de úgy igazán nem tartják vonzónak. Talán van néhány olyan akinek tényleg bejön, de ilyen százezerből egy, vagy még kevesebb.
2019. nov. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

#1

Mivel hazánk az egyik legelhízottabb ország a világon, nézzél már szét, hogy hány kövér pár van. Rengeteg kövér férfi van kapcsolatban is, és kövér nő is.


Hányszor mondjam még, hogy az emberi ízlésről kár vitatkozni. Akkor feltehetném azt, hogy te miért szereted a sört, amit én viszont utálok. Mi a jó abban?..stb. Na, ez is hasonló kérdés.

2019. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%

#2


Hát jó, de akkor ezen a környéken miért nem élnek ilyen nők...? De tényleg van akinek ez jön be, jobban mint más? És nemcsak eltűri, vagy ilyesmi? Ez annyira nehezen hihető.



A sört pl. én utálom, de azt arra fogom, hogy azért van, mert gyűlölöm az alkoholistákat és alapvetően kívülálló vagyok. De ott rajtam szörnyülködik mindenki, hogy "dehá mé". A szagát nem bírom elviselni másokon.

2019. nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
A nőknek nincs hájfétisük. Aki kövérrel van az korábban nem volt meghízva vagy csak a sztex miatt vannak együtt.
2019. nov. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Léteznek, sőt nem is kevesen..

III.Edricus Anxious valami más országban/világban létezik.

Nem 15-20 éves korosztályra kel gondolni, és nem az extrém elhízásra; de a nők a megbízhatóságot, védelmet társítják a plusz súlyhoz.

2019. nov. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%

#5


Oh, bárcsak egy másik világban létezhetnék, akkor nem kellene ennek a világnak a szemétségeit, undorító mivoltát és lelketlenségét látnom. Én is örülnék ennek.


Ja, értem gondolom akkor itt is az van, hogy aki 80 helyett max 95 az már a "kövér" afelett meg az "extrém". Na igen, ez a baj a szavakkal, hogy lehet velük így zsonglőrködni.

2019. nov. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, talan nem ide tartozik teljes mertekben a valaszom, es klise az egesz, de szerintem inkabb a belso fontosabb, mint a kulso.. Nekem volt kover parom, mackosabb alkatu, es vekony is, kigyurt.. De teljesen mindegy a testalkat, ha kozben ugy banik a ferfi a novel, mint a felmosoronggyal.. De ha mar a testalkaton van a hangsuly.. En szemely szerint sokkal ferfiasabbnak tartok egy testesebb, mackosabb tipusu ferfit, mint egy vekony, szalkas alkatot.
2019. nov. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kövér férfiak, hanem a némileg husisabb férfiak.
2019. nov. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
#6-os Az extrém kövérség egyáltalán nem +15 kg-nál kezdődik. Amikor 80 helyett 110-120 vagy, akkor igen a nők is, mint hogy a férfiak is azt gondolják, hogy ez sok.
2019. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a testesebb férfiakat, mindig az ilyen alkatúak vonzottak. Sokkal jobb odabújni egy mackós férfihoz, nagyobb biztonságban is érzem magam ilyenkor.

30N

2019. nov. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!