Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg vannak nők akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak nők akiknek tetszenek a kövér férfiak? Mit láttok vonzóbbnak bennük mint egy átlag testalkatban?

Figyelt kérdés
2019. nov. 27. 12:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Tényleg vannak. ez is egy fétis,csak női.
2019. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
52%
én vékony testalkaltú vagyok, de volt egyszer egy barátnőm, aki kijelentette, hogy szeretne felhízlalni engem, hogy ne legyek már olyan népszerű a lányoknál és aztán már tuti csak az övé leszek. Nagyon beteg nő volt....
2019. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

"hazánk az egyik legelhízottabb ország"


Azért ez sem igaz, maximum az idősebb korosztály között.


Most beirtam google-be hogy "osztályképek 2019"

Random feldob egy csomó osztályképet és alig látok rajta kövér embereket.

Max 10%

Akkor hogy is van ez?

Hol van az a sok elhízott ember?

2019. nov. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

#13! Ha neked ehhez a netre kell menni, akkor a szemeddel lehet a baj! Nézz már szét, hányan gurulnak ide-oda az utcán buszon, kórházban. Akkor hájtömegek alatt reng a magyarok egy jelentős része, hogy csoda, hogy némelyik meg bír mozdulni, most így végiggondolom a munkahelyemen a 15 közvetlen kollégából öt van elhízva, és még négy van, akin van mit fogni. Ez pont az, ami a hivatalos statisztika, hogy a magyarok harmada elhízott, másik harmada túlsúlyos és egy harmada normál súlyú.

Ezzel mi vagyunk a világ 5. legdagadtabb nemzetet és vezetjük az európai listát.

2019. nov. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
2019. nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
27%

#13


Ezt beszéld meg az ilyen gagyi felméréseket készítő emberkékkel ők hozzák ezt ki állandóan. Bár náluk a plusz 5 kg is "elhízás" 10 felett meg "súlyos elhízás" - így könnyű károgniuk, mert még a "random osztályképen" lévőek többségén is van némi plusz. Még akkor is ha a "feltűnően" kövérek max 10-15%.


És az sem feltétlen igaz, hogy "az idősebbek" - itt a nyugdíjasok múmia alkatúak - ahogy az országban szinte mindenhol, kevés az igazán kövér nyugdíjas - egyrészt nincs pénzük, másrészt gondolom ez valami időskorral járó dolog, az én nagyszüleim is csak fogynak 70 éves koruk óta...


De még a középkorúaknál se olyan durva a dolog, a gond az, hogy ezeket a felméréseket kb. a Tesitanárok Világszövetsége rendelheti be akiknek kizárólag a C.Ronaldo test elfogadható, minden más kövérnek számít. Így könnyű lefikázniuk mindent.

2019. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%

Tényleg?

Én 2000+ főt foglalkoztató multinál vagyok és egyáltalán nem látom, hogy a fiatalok többsége el lenne hízva.

Vannak kövér emberek az tény, de közelt sem akkor arányban amit te mondasz és főleg inkább az idősebbek között.

2019. nov. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#15


Ez a térkép gagyi. Könnyű az első helyekre olyan "országokat" kihozni, amelyeknek lakossága összesen 11 ezer fő (Nauru) - összesen nem élnek ott annyian, mint mondjuk Érden. Így könnyű 35%-ra kihozni az ottani elhízásokat, holott összeadva csak a - random - III.kerületben több a kövér, mint egész Nauru lakossága. Ezért torz ez a térkép, szinte csak ilyen pici országok vannak az élen.


És naná, hogy a százalékos lista végén a 96 milliós brutálisan szegény Vietnám, illetve milliárd feletti India van... A lista egyik éllovasa meg az 1300 fős Tokelau - ennél még olyan random magyar kisvárosokban is többen élnek, mint pl. Kulcs vagy Iváncsa.

2019. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
59%
*Nauru a BMI átlagban lett első, de ott is érvényes, hogy a kisebb szám miatt 1-1 kövér is sokkal jobban felhúzza őket, mint itt mondjuk száz.
2019. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#17! Akkor nyisd ki végre a szemed, nem csak az az elhízott, aki 150+gs-os, a 30asnál nagyobb BMI az elhízottság. a 25-30 közötti a túlsúly a magyarok harmada elhízott, másik harmada pedig túlsúlyos. Ezeket az embereket, pedig bárhol láthatod, ha nyitott szemmel jársz.
2019. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!