Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor szinglik vagytok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor szinglik vagytok, ti is minden hozzátok illő (korban, testalkatban, ilyenek) ellenkező neműre úgy tekintetek, mint potenciális párra? !

Figyelt kérdés

Vagy csak velem van a baj, mert túl nagy hiányom van? :D

Amúgy semmi komolyra nem kell gondolni, csak mindig megfordul a fejemben, hogy mi lenne ha mi ketten pár lennénk, milyen lehet stb, még akkor is, ha nem kifejezetten tetszik - mindez kb 1 mp. leforgása alatt, szóval ez inkább ilyen ösztönös dolog. Ja és nem utcán szembejövőkről van szó, hanem "valós" emberekről, pl akinek épp bemutattak, vagy iskolatárs.

bennetek is megvan ez az ösztön?

FIÚK is irjanak, valamiért az ő válaszuk jobban is érdekel ;)


2009. febr. 6. 06:28
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Hát én most szingli vagyok, és nálam igen is így van, sajnos. :D Néha eléggé idegesítő tud lenni. :S

15/F

2009. febr. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szingli vagyok, és nálam is megvan ez az "ösztön". Próbálok egy lányra összpontosítani, és akkor látom, hogy ott van még 6 másik, akivel össze lehetne jönni... 14/F
2009. febr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok, 24 éves. S boldog párkapcsolatban élek. Mindezek ellenére, én is így vagyok vele. :)

Pedig soha nem csalnám meg a párom, mégis mindig elgondolkozok a dolgon, ha megismerek egy új lányt. :P

Nem tudom miért van ez, bűntudatom is van néha miatta. :)

2009. febr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fiatalkor, a vérmérséklet és a kielégültség/hiánya című paraméterek függvénye!
2009. febr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

14-15 évesen még nem lehettek szinglik... Az egy életforma, ezt értsétek már meg. Az, hogy épp nincs valakinek párja, az nem szingli.

Mi srácok egyébként minden ellentétes neművel elképzeljük, csak max kiráz tőle a hideg... De a nők is ugyanígy, csak ők sokszor nem ismerik be maguknak sem.

2009. febr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen természetes.

Ha nem lenne így, akkor ott már valami nem biztos, hogy a helyén van. Nem írtad mennyi idős vagy, de azt sejtem, hogy a párkapcsolataid kialakulásának kezdetén tarthatsz, de ez akkor is természetes.

Csak ne görcsölj rajta, hogy húú nekem most valaki kell, mert akkor tuti, hogy nem fog összejönni semmi sem. Csak éldd az életed, és úgyis jön majd valaki, akin több, mint pár másodpercig gondolkozol el.

Egyébként szerintem mindenki fejében megfordul az a gondolat akár az utcán is, hogyha lát egy másik nemű embert, hogy ezt el tudnám képzelni magam mellett, vagy nem tudom elképzelni magam mellett, milyen lenne, ha... stb.

És nem csak azok, akik abban az időben speciel egyedül vannak, hanem olyanok is, akik már párkapcsolatban élnek, legyen az bármilyen komoly, nem komoly, friss, régebbi.

Párt találni is feladat, de amíg keresel, addig nem árt nyitottnak lenni esetlegesen mindenki felé.

Ha már elkötelezted magad, gondolok itt házasságra, akkor már egy emberre koncentrálsz jobbik esetben úgyis, DE emellett másra is fogsz nézni úgy, mint egykor a társadra.


És igen, mindenkiben benne van ez az ösztön, abban is, aki esetleg a saját neméhez, vagy akár mindkét nemhez fűződik.

Szóval teljesen normális viselkedést tanúsítasz:)

2009. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ó, ez még a jobbik eset...én 20 felett már azzal játszottam bemutatkozáskor, h végigpörgettem magamban a fiú nevét a "-né" kiegészítéssel...aztán az egyik ilyen esetnél kapásból tudtam, h nem lesz ebből semmi, mert nagyon hülyén nézne ki a nevünk (mármint pl Xné Z Andrea)Aztán eltelt 2,5 év és még mindig együtt vagyunk:)
2009. febr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat,21 vagyok amugy.
2009. febr. 6. 17:45
 9/9 A kérdező kommentje:

hahaha utolso valaszolo, ez nagyon joo :D en a gyerekek nevevel szoktam eljatszadozni, bar nyilvan nem ezalatt az egy mp. alatt,es nem is mindenkivel.Ezt mar akkor csinalom, amikor komlyan tetszik vki.

de vicces, az biztos :D

igen, nem artana felnoni :)

2009. febr. 6. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!