Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szombathely, Mosonmagyaróvár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombathely, Mosonmagyaróvár környékén orvos pasikkal szeretnék ismerkedni, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Akiket ismerek, mind foglaltak.

2021. jan. 9. 14:36
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
96%
Ő azért a státuszér megdolgozott 90%-ban ugyanabból a körből választ párt magának.
2021. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 A kérdező kommentje:
Nem állítottam, hogy nem dolgozott meg érte. Van akkor 10 százalék, aki nem doktornőt keres :)
2021. jan. 9. 16:06
 23/67 anonim ***** válasza:
100%
#18 én is sajnállak téged,te kis 23éveske,hogy egyedül állítod😁
2021. jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
100%

Legyen szerencséd 😊

Unokatesóm orvosira jár, elsőben volt egy szakács barátja, valahogy tudtuk hogy nem lesz hosszútávú a dolog. Érezhető volt, hogy más az érdeklődési kör. Igazunk is volt, utána egy évfolyamtársával jött össze, 3 éve és látszik hogy megvan az összhang. Akiket én ismerek vagy orvos a pár, vagy jogász vagy mérnök.

2021. jan. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak egyetemi szinten tudok nyilatkozni. Orvostan hallgatók 90% hogy szakon belül fognak párt keresni, kis átfedés szokott lenni fogorvos és gyógyszerészhallgatók között, de ennyi.

Orvoskémt nagyon sokat dolgoznak, egyértelmű, hogy ott ismerkednek a legkönnyebben, ahol sok időt töltenek: a munkahelyen.

2021. jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:

#20

18.vagyok.

Ennek örülök.

Minden gyakorlás kérdése,én szeretek vele az erdőbe járni.😁

Őszintén szólva engem annyira nem nagyon érdekel a pénz,nyilván jó hogy van de senkivel sem fogok versenyezni.

2021. jan. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:

#23

18.vagyok.


Nem kell sajnálni,idővel majd besegít más is. 😅

2021. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
95%
Jól értem, 38 éves vagy? Akkor te ezekben a körökben öreg nőnek számítasz. Gondolom 40-es, max korai 50-es, jóképű, fitt orvost gondoltál ki magadnak. Ha mindenképp orvos, akkor talán a 60 felettiek szóba jöhetnek a kisebb presztízsű orvosi területekről. Egy menő orvos olyan dugópajtit talál magának a nővérkék és médiák között amilyet akár, tehát szeretőre nincs rászorulva. El enni meg nem fog, az alacsony státuszod miatt. Amúgy ta mit vinnél a kapcsolatba, ha esetleg összejönni valami.
2021. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
89%
Ez a kis niemand éhenkórász azthiszi a büfé-ruhatár végzettségével hogy jár neki állandóra egy magasstátuszú alfa LOL
2021. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
96%
Ezt úgy 15 évvel korábban kellett volna 😄
2021. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!