Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha úgy érzem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érzem nem fogok kelleni senkinek?

Figyelt kérdés

Most lett vége az első több éves kapcsolatomnak, és valami miatt úgyérzem nem fogok találni senkit aki szeretne, mert elég sok embert ismerek a környékről de egyik sem passzol, aki rámmozdul annak a barátnőm kell végül. Instán/neten fent vagyok, sok embernek tetszem külsőre belsőre de nekem ők nem, amióta szingli vagyok ők sem keresnek már. Társkeresőzni nem szeretnék mert van már vele tapasztalatom. Normális hogy így érzek?

21/L



2021. jan. 8. 08:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális. Téged már szerettek, száz embernek tetszel, hát basszus mi kéne még? Hogy 15 évesen jön az igazi és akkor sírodig lélekromboló szerelem?
2021. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!