Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon tényleg soha nem fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg soha nem fogok kelleni senkinek?

Figyelt kérdés
Anyám mindig azzal idegesít hogy mondja, hogy pl. xy. hiába csúnya mégis van párja, míg én hiába vagyok szép, még se kellek a kutyának sem. Igaz 27 évesen már nem vagyok fiatal. Még a pasik akikkel szakítottam is ugyanezt mondták. Pedig tényleg mindent megteszek a külsőmért. Szépen öltözködöm, szépen sminkelem magam, persze szolidan. Sportolok is, jó az alakom szerintem.
2018. szept. 1. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Valószínű az igényeiddel van gond. Túl magasak.
2018. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
a külsőt nézed,a belsőt nem ezért vénlány maradsz.
2018. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Kiváncsi lennék arra mit vársz el és mit tudsz nyujtani és hogy ez egyensulyban van-e.
2018. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Szóval 27 éves vagy, szép vagy, jó cuccokban jársz, igényesen sminkeled magad és az alakod is rendben, mégsincs pasid. Ha ennyire toppon vagy, nem értem, miért nincs nagyobb önbizalmad és miért nem kezdeményezel. Nincs az sehol megírva, hogy mindig a pasi lépjen először. :)
2018. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincsenek magas igényeim, ha egyesek a külsőre gondolnak. Voltam már együtt átlagos fiúkkal is. De unalmasak ezek a válaszok.
2018. szept. 1. 17:00
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért nincs önbizalmam mert nem hiszem hogy bárkinek is jó lennék. Ha valaki csak udvarolt is anyám azt mondta már, hogy úgy se kellek neki, meg hogy majd ő se akar hallani rólam többet.
2018. szept. 1. 17:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Amit magadról írtál, az is unalmas. Mivel tudsz kitűnni a többi 27 éves közül?
2018. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Meg kellene szabadulnod az anyádtól, mert ő ülteti el benned ezeket az ártó gondolatokat, és akkor lehetne normális kisugárzásod és önbizalmad.
2018. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
83% Nem ír hülyeséget, mintha egyik barátnőm írta volna ki a kérdést, az anyja folyamatosan ilyenekkel mérgezi, gondolom vele laksz te is. 27 évesen nagyon is fiatal vagy.
2018. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
27 évesen talán már nem az anyád véleményére kellene támaszkodnod, azért nincs pasid.
2018. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!