Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ronda fiú hogyan csajozhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda fiú hogyan csajozhat sikeresen? Vagy semmi esély, törődjön bele, hogy nem fog kelleni senkinek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 4. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
rosszlanyok.hu
2016. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem a kinézeten mulik, én most lettem szerelmes egy ronda pasiba, pocakos, kopasz, de olyan jó dumája van. Nála sokkal helyesebb pasik nem kellettek, őt meg nagyon birom. Mindig alig várom hogy találkozzunk. Legyen önbizalmad, legyél kedves, szórakoztató, jó legyen veled az együttlét, és sok nőt nem érdekli hogy egyébként nem vagy helyes. De ha gátlásos vagy, alig mersz megszólalni, nem találsz ki jó programokat, ami szórakoztató, tehát unalmas vagy, akkor lehetsz Te bármilyen helyes a lányok nem fognak veled elmenni. Ugyhogy szedd össze magad, hülyéskedj, lazulj, merj ismerkedni beszélgetni.
2016. jún. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

"Te bármilyen helyes a lányok nem fognak veled elmenni. Ugyhogy szedd össze magad, hülyéskedj, lazulj, merj ismerkedni beszélgetni."

Ilyen nő kevés, a legtöbbnek a külső az első, utána milyen emberileg. Én is szoktam látni ritkán külsőre inkább csúnya fiúkat, egész jó csajjal, de ez ritka.

Lehet bárkinek nője, akár milyen külsejű, csak nehéz azzal összefutni akinek bejönnél, kb mint tűt keresni a szalmakazalban.

2016. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ronda férfi sehogyan sem lehet sikeres. Szinte mindent megpróbáltam már, és tapasztalatból beszélek. Egy ronda férfinek még egy randi sem jöhet össze soha!
2016. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!