Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 143 centis nő nem fog kelleni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

143 centis nő nem fog kelleni senkinek?

Figyelt kérdés

Tartós kapcsolatom soha nem volt. Csinos vagyok és szép arcú állítólag, de alacsony, csak 143 és sorra azt kapom, hogy állva le tudnék valaki szopni és ezért inkább nem is kellek senkinek. Pedig nincsenek nagy igényeim, nem vágyom felhőkarcoló pasikra. Megelégszem a 150-el is, csak kellenék már valakinek igazán. :(

20L


2016. máj. 12. 17:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Merre élsz?
2016. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
Én imádnám ha ilyen alacsony barátnőm lenne. Pláne egy szép arccal nagyon aranyos tud lenni :) 22/F (Ha ez releváns 177 vagyok)
2016. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Ó, ezt most nagyon jó helyre írtad. A gyk hemzseg az alacsony pasiktól, akik azért (is) rinyálnak, mert így nem találnak nőt. Szerintem csak dőlj hátra, és várd a privi-áradatot. :D

Nade komolyabbra fordítva a szót: természetesen fogsz kelleni valakinek, aki azt mondta neked, hogy majd ezért nem fogsz pasit találni, az hülye. Valszeg itt is fogják majd írni, hogy egy alacsony nő milyen édi/cuki/tündér meg hasonlók. Szóval fel a fejjel, az alacsonyság önmagában nem hátrány. ;)

2016. máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanmár... Én csak kicsit vagyok magasabb (154 cm), de így is úgy érzem magam, mint aki folyton égimeszelők között mászkál. Van barátom és neki tetszik, hogy ilyen kicsike vagyok. Neked is lesz egy olyan barátod, aki elfogad olyannak, amilyen vagy, kismanóként ;D
2016. máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

1.80 magasként voltam együtt egy 147 cm magas lánnyal 1 évig. Számomra tökéletes volt a magassága. Semmit nem befolyásol nálam ez a dolog.



Van egy ismerősöm, aki 198 cm magas és neki is volt 154 cm magas barátnője (onnan tudom a csaj magasságát, hogy én is együtt voltam vele 2 hétig :D).

2016. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Engem 182 centisként abszolút nem zavarna. Egyszer kavargattam egy alacsonyabb lánnyal, nagyon tetszett külsőre, mi végül más okból nem jöttünk össze, de a magassága inkább előny volt, mint hátrány (erősebbnek éreztem magam mellette.. ffi vagyok, na, csak jól esik az ilyen :D )
2016. máj. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2%

Na pont az utolsó két hozzászólásból lehet jól le szűrni, hogy az alacsony srácok (<172) miért totál esélytelenek bármilyen lánynál. Mert a kérdezőhöz hasonló nagyon alacsony, de átlagos, esetleg szép kinézetű csajokat is ugyanúgy "lenyúlják" az átlagos vagy magas férfiak az alacsony pasik elől, mint a többi tök átlagos lányt. És ebben az esetben az alacsony lány sem lesz ostoba és persze, hogy válogatni fog a továbbiakban.

Kérdező: Ha egyre megkérhetlek. Pls legyen annyi empátiád, hogy a magasságodra gondolva, legalább esélyt adsz az alacsony pasiknak a továbbiakban, vagy legalább diplomatikusan utasítod el őket. Légyszíves. :-/

2016. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
Ha valóban megelégednél a 150-nel is, és nem 175-180 centinél kezdődne a férfi nálad is, ahogy minden nőnél, akkor már régen lenne pasid.
2016. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Turcsy? Fél órán belül már a 4. kérdésnél látok ugyanolyan stílusú nőfikázó kommenteket ugyanazzal a százalékkal... gyanús vagy Te nekem... x)
2016. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

(Én 154 cm vagyok, és még így is állandóan beszólnak.Amúgy kapcsoltban.)

Nálam fél fejjel kisebb ismerősömnek most született babája, házas és nem valami szép. Másik, szintén kisebb csajszi kapcsolatban. Másik idősebb nő(kb 130cm) házas, unokája született,volt kolleganő kisebb nálam és váltogatja a pasikat...ezekkel a példákkal csak azt akarom mondani, hogy (szinte :D) mindenki talál párt.

A kis nők cukik. :)

2016. máj. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!