Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 143 centis nő nem fog kelleni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

143 centis nő nem fog kelleni senkinek?

Figyelt kérdés

Tartós kapcsolatom soha nem volt. Csinos vagyok és szép arcú állítólag, de alacsony, csak 143 és sorra azt kapom, hogy állva le tudnék valaki szopni és ezért inkább nem is kellek senkinek. Pedig nincsenek nagy igényeim, nem vágyom felhőkarcoló pasikra. Megelégszem a 150-el is, csak kellenék már valakinek igazán. :(

20L


2016. máj. 12. 17:57
1 2
 11/20 opened paradise ***** válasza:

Nekem nem lenne velem bajom. A pici lányok aranyosak és könnyebb őket pörgetni:D

Exem 152 volt,az is több mint 30 centi,de ezzel nem volt bajom.

2016. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#10: "...volt kolleganő kisebb nálam és váltogatja a pasikat...ezekkel a példákkal csak azt akarom mondani, hogy (szinte :D) mindenki talál párt."

Ezekkel a példákkal azonban pont azt igazolod, amit én is írtam fentebb és emiatt teljesen indokolatlanul le lettem pontozva, mert sokan csak azért sem fogják beismerni, hogy igazam van. Márpedig, ha egy alacsony nő válogathat, akkor egy alacsony pasinak esélye sincs a társkeresésnél, tehát óriási tévedés amit írsz azzal kapcsolatban, hogy mindenki talál párt magának.

2016. máj. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Végre a picinykém nem úgy érezné magát, hogy egy dézsában lötyög.
2016. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 opened paradise ***** válasza:
A kettő nincs összefüggésben.
2016. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Drága 12-es!

Oda irtam, hogy "szinte", úgy látszik, hogy szelektíven olvasol. Gondolom te sem 40-50 éves vagy(vagy igen). Sejthető, hogy nem a magasságod miatt, hanem az állandó picsogásod miatt nem találtál még senkit.

Egyébként, a kérdés nem ez volt, úgyhogy be is fejezhetjük.

2016. máj. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Az alacsony lányokat szeretem a magam 180 centis magasságával. Miért? Mert át lehet ölelni őket, védelmezni. Jó érzés biztonságot nyújtani nekik.

Amelyik meg ezt a "szopni" dolgot mondta, azt jól pofán kellene b*szni egy péklapáttal.

2016. máj. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Úgy írod ezt a problémát 12-es, mintha lenne egy törvény, hogy mindenki számára biztosítani kell párt. Hidd el, senki nincs úgy, hogy "fú, ez a lány tökéletes, végre valakivel teljes összhangban vagyunk.. de bakker, alacsony, meg kell hagynom másnak, inkább valami magassal jövök össze, aki amúgy nem vonz, de így legalább az alacsony leány megmarad az alacsony srácoknak"... remélem ebből már érzed, hogy miért abszurdum amit írsz.
2016. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#17: Persze, hogy értem. Tisztában vagyok vele, hogy ez a világ egy könyörtelen szelekciós "csatatér". Csak ha te is alacsony lennél és emiatt óriási hátrányban szenvednél, akkor te is úgy gondolkoznál, mint én. Na mind1, remélem nem sokáig tart ez a tortúra.
2016. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18: a legnagyobb segítő szándékkal mondom, hogy tapasztalatom szerint nem a fizikai adottságokban található korlátok azok, ami miatt valaki "versenyhátrányba" kerül az ellenkező nemnél, hanem például az önmagába vetett hit és a magabiztosság hiánya miatt. Próbáld meg nem azt látni magadban, hogy túl alacsony vagy és emiatt nem kellesz senkinek, hanem keresd meg az erősségeidet, és az alapján definiáld magad! Ez ki fog hatni a kisugárzásodra és máris hullanak utánad a lányok. Hidd el, tudom miről beszélek.
2016. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19-es +1!

Saját példám: akivel elvesztettem a szüzességem, kb. 160 cm magas volt. Odavoltam érte, és ezzel nem voltam egyedül. Tény, h olyan dumája, pillantása, és kisugárzása volt, hogy kb. megláttam, és leesett a bugyim...

De a lényeg, hogy nem a magasságon múlik.

2016. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!