Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt nekem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt nekem hogy én sose fogok kelleni senkinek?

Figyelt kérdés
Ezt azok a férfiak szokták elsütni akiket én utasítottam el. Egyszerűen nem bírtam elviselni hogy tiszteletlenek, hogy már látatlanban is féltékenyek, elszámoltatnak stb.
2018. aug. 14. 13:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
H epp azert mondtak mert ok nem kellettek neked.
2018. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy ez elvett az önbizalmamból.
2018. aug. 14. 13:21
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Milyen önbizalmadból? Ha tényleg lenne önbizalmad, akkor fel sem vennéd, hogy miket mond rólad pár sértett senkiházi akiknek nagyon is kellettél volna, ha nem utasítod vissza őket..
2018. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Pont az a céljuk ezzel, hogy lerombolják az önbizalmad. Ne vedd magadra.
2018. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak ezek után miután ezt mondják, azt gondolom magamról hogy tényleg sose fogok kelleni senkinek.
2018. aug. 14. 13:31
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
De nem tök egyértelmű, hogy csak a sértettség beszél belőlük?
2018. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nahát, én meg mindig egy senkinek gondoltam magam 😉.


Viccet félretéve, ne figyelj az ilyen kis pötsökre. Képtelenek feldolgozni a visszautasítást és helyette inkább támadnak. De ne vedd magadra! Mert pont ők lesznek azok, akik senkinek sem kellenek majd az ilyen megnyilvánulásaik miatt.

2018. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha Neked ez elveszi az önbizalmadat, akkor az sosem volt.

Nem veszed észre, hogy ezek frusztrált kisfiúk ? Az ilyenek számoltatnak el és féltékenykednek látatlanban. S mivel ők ilyen kis felfuvalkodott, saját nyomorukat másra kivetítő, hólyagocskák, ( röviden b@lf@ szok), Rád vetítik ki az önbizalomhiányukat, s amint a mellékelt ábra mutatja : sikeresen...

2018. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez csak egy kicsinyes bosszú. Egyszerűen nem értem, hogy hiheted el nekik egy pillanatra is. Mik ők? Jövőbelátók?
2018. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azért mert eddig nem sok sikerem volt a férfiaknál, azért hiszem el.
2018. aug. 14. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!