Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt nekem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt nekem hogy én sose fogok kelleni senkinek?

Figyelt kérdés
Ezt azok a férfiak szokták elsütni akiket én utasítottam el. Egyszerűen nem bírtam elviselni hogy tiszteletlenek, hogy már látatlanban is féltékenyek, elszámoltatnak stb.
2018. aug. 14. 13:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

De nem kell minden jöttment nyomoréknak hinni :) ne foglalkozz velük.. ismerkedj, keresgélj tovabb, ne vegye el a kedved az a sok csira :)


Sok sikert ;)

2018. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el, hogy pont az önbizalomhiányos, kishitű férfiak mondanak ilyeneket a nőknek... Kivetítik a másikra a saját frusztrációjukat.
2018. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
kevesek hozzád, ez világos.
2018. aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De pont azêrt ne hidd el mert nincs olyan férfi aki egy csúnya nőnek megmondja hogy az .Szóval nem tudnak mindíg őszintêk lenni max bosszubol hazudgàlnak hogy bàntsanak vagy kegyesen hazudnak.
2018. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az exem azt mondta hogy még egy ilyen pasit mint őt nem talàlok aki mindent meg tett értem.Jahh nyilvàn pont azért lett az exem mert forditva igaz .:D
2018. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!