Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha úgy érzem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érzem nem fogok kelleni senkinek?

Figyelt kérdés

Most lett vége az első több éves kapcsolatomnak, és valami miatt úgyérzem nem fogok találni senkit aki szeretne, mert elég sok embert ismerek a környékről de egyik sem passzol, aki rámmozdul annak a barátnőm kell végül. Instán/neten fent vagyok, sok embernek tetszem külsőre belsőre de nekem ők nem, amióta szingli vagyok ők sem keresnek már. Társkeresőzni nem szeretnék mert van már vele tapasztalatom. Normális hogy így érzek?

21/L



2021. jan. 8. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Azért ne add fel ilyen könnyen főleg 21 évesen
2021. jan. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Én is így érzek. De neked legalább volt, vkivel kapcsolatod, nekem még annyi se:(
2021. jan. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Teljesen normális hogy így érzel, de ne add fel. Fiatal vagy még, rád fog találni a szerelem. Azt szabad tudni hogy miért lett vége a kapcsolatnak?
2021. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

"nem fogok kelleni senkinek?" "sok embernek tetszem külsőre belsőre de nekem ők nem"


Szóval nem attól kell félni, hogy nem kellesz senkinek, hanem, hogy nem lesz olyan, aki megugorja a mércét és tetszel neki. Na ez viszont már valós félelem, mert sokan túl magasra teszik.

2021. jan. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%

Ok. Sírjál csak 21 évesen, mikor írtad is hogy több embernek is tetszel...

Nem baj, dugasd magad a nagymenő, gyúrós, bunkó faszokkal...

2021. jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

Az utolsó mondatodra válaszolok előbb: mivel hogy most lett vége, így normális hogy így érzel, főleg, ha nem Te szakítottál. A kérdésedből az világlik ki, hogy nem Te.

Ilyen fiatalon pedig ne ereszd búnak a fejed!!!

Van még fiú (jónéhány), akivel összehoz a sors és válogathatsz is köztük.

Friss a seb, de begyógyul.

Ha veled szakítottak, akkor elemezd, hogy ennek mennyire voltál Te az okozója, előidézője.

Sok sikert!

2021. jan. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Angel3000 ***** válasza:
57%
Szia! Ne keseredj el, mèg bôvel van idôd párt találni, addig is foglald el magadat sportoljál, hogy jó alakod maradjon, akkor könnyen fogsz találni kedvedre való pasit. A tèli hónapok nem kedvezôek az ismerkedèshez, de a tavasz vagy a nyár több lehetôséget fog nyújtani. Minden jót!
2021. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Azért kicsit se gáz ha egy ri..nc írja ki egyből megy a nagy sajnálat meg bátorítás,de ha egy fiú írja ki egyből mert lúzer vagy minek siránkozol itt stb.... -_-
2021. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%
Hogy lehet a másikra fogni a szakitást?A szakitó döntött ugy hogy szakit.A szakitásáért miért vállalnék felelősséget?
2021. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
21 évesen több éves kapcsolat. Nem volt korai még ez? Ha most kezdenéd csak a társkeresés, sokkal boldogabb lennél. Egyébként nem is kell azt keresni, rád talál, és akkor, amikor nem is várod. Éljél úgy, mint szoktál, és olyan helyekre is menjél - persze majd ha vége lesz a járványnak - ahol találhatsz megfelelő embert. Pl. könyvtárakba, múzeumokba, menjél biciklitúrákra, evezős túrákra stb.
2021. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!