Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő, nem öltözködik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő, nem öltözködik kirivóan, és nem flörtölget mindenkivel, hanem csak egyszerű lány az sose fog kelleni senkinek?

Figyelt kérdés
Csak akkor kellendő egy nő, ha mindenkivel flörtölget, és ha egy nő egyszerű, és vissza fogott, és nem nyomul a pasikra, mert nem ilyen, hanem várja hogy a pasi akarja őt felszeni, sose lesz így senkije?

#társkeresés, próblémák.kapcsolatok
2020. okt. 2. 20:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
Csak a személyiség számít.
2020. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Teljes tévedésben élsz, ugyanolyan vagy, mint azok a férfiak, akik azt hiszik, hogy minden nő a pénzes, kigyúrt faszikra bukik. Mondom ezt férfiként. A kurvás és a nyuszi viselkedés között szerencsére vannak átmenetek, és hülyeség, hogy egy átlagos, visszafogottabb nő nem kell senkinek. A gond ott szokott lenni, hogy az ilyen nők beleszürkülnek a tömegbe, észrevehetetlenek, nehezen megközelíthetőek, nehéz velük ötről a hatra jutni. Nem kell kihívóan öltözködni és viselkedni, elég nyitottnak, vidámnak, érdeklődőnek lenni. Ja és persze egy nő is nyugodtan odamehet beszélgetést kezdeményezni egy férfihoz.
2020. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Oda mehetne a nő is a férfihoz, de én nem szeretem ezt amivé vált a világ, hogy manapság a nők másznak a férfiakra, és oda az a varázs hogy a pasi udvaroljon a nőnek, egy pasi vadásza le aki kell neki, és a nő érezze hogy milyen amikor romantika van, azaz cuki üzeneteket kap és félve lesz meg fogva eleinte a keze ilyenek.
2020. okt. 2. 20:13
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Várj csak tovább...
2020. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
#3: Ahogy írtam is, nem kell rámászni senkire, csak némi intelligencia kell annak a megértéséhez, amit leírtam. Mondjuk van egy olyan érzésem, hogy feleslegesen koptatom a billentyűzetemet.
2020. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
az amiről te írsz, az vidéken és a kis közösségekben még mindig működik. A városi pasiktól ne számíts semmi jóra...
2020. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Sajnos városban lakom, de én nem az a fajta nő, vagyok aki pasiként viselkedik, hanem aki vissza fogott de várja, hogy a férfi kezdeményezzen.

De engem nem igen vesznek észre.

2020. okt. 2. 20:31
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen szerencsétlen és önsajnáló hozzáállással tényleg nem lesz senkid, és meg is értem azt a férfit aki esetleg kezdeményez nálad de hamar tovább áll... Állj már a sarkadra és fejezd be az önsajnálatot.

Nőként is lehet kezdeményezni, én is szoktam és képzeld nem gáz.

27/N

2020. okt. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem nyafogni és vádaskodni kell, hanem tenni azért, hogy rád is felfigyeljenek. Ha egy szürke kisegér vagy, akiről azt sem tudja senki, hogy egyáltalán a világon van, akkor ne csodálkozz, hogy nem vesznek észre.
2020. okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Nehogy letörjön a körmöd ha te köszönsz elsőnek. Behalok, de azért sajnáltatja magát. Tipikus mindent a férfitól elváró viselkedés, de azért az legyen amit ő akar.
2020. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!