Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő, nem öltözködik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő, nem öltözködik kirivóan, és nem flörtölget mindenkivel, hanem csak egyszerű lány az sose fog kelleni senkinek?

Figyelt kérdés
Csak akkor kellendő egy nő, ha mindenkivel flörtölget, és ha egy nő egyszerű, és vissza fogott, és nem nyomul a pasikra, mert nem ilyen, hanem várja hogy a pasi akarja őt felszeni, sose lesz így senkije?

#társkeresés, próblémák.kapcsolatok
2020. okt. 2. 20:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ó de nagy butaságot írsz kérdező. Hogy a fenébe ne kellenének az egyszerű lányok a férfiaknak. Az viszont igaz, hogy inkább a hozzád hasonlóak számára leszel fontosabb.

Ne viselkedj úgy, mintha már foglalt lennél, és akkor fognak nálad próbálkozni

2020. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
Hülyeség a kérdés. Aki úgy viselkedik ahogyan leírod az egy hülye p*csa, olyan pasit is fog kapni amilyet érdemel. Szerintem meg pont hogy az a jó hozzáállás, hogy kezdeményezzenek ők. Ha csak azért nem lép, mert "nem vagy elég nyitott" (= ő túl félénk) akkor jobb is lesz ha elkerül téged. Márpedig sajnos a legtöbb férfi akivel találkozol egy vesztes.
2020. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
Igen ez szerintem is baromi gaz hogy odaig fajult a vilag hogy a no szedi fel a ferfit...
2020. okt. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nem önsajnáltatásból írtam ezt ki! De én nem értek egyet azzal hogy manapság a nők pasiként viselkednek a pasik pedig már nőkként teljesen fellettek cserélődve a szerepek.

Én szeretném ha egy pasi észre venne és meg akarna hódítani csak nem tudom ezt manapság hogyan érhetném el.

2020. okt. 2. 22:38
 15/20 anonim ***** válasza:
63%

#14

Szerintem ha te teszel azért, hogy ők lépjenek abból az lesz, hogy olyanok adsz zöldet akik nem érdemelnek meg téged. Miért olyan nehéz megvárni amíg találkozol olyannal aki azért megy ida hozzád, mert biztos benne hogy ő kell neked?

2020. okt. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
22%
Úgy van biztassátok csak, így készül egy elbaszott nő, akinek 30as éveiben se lesz fingja se egy kapcsolatról, utána meg már nem is lesz rá esélye.
2020. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mert utána mi a franc történik vele, kedves utolsó?
2020. okt. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%

Miért lenne probléma, ha a nő kezdeményez?😅 Ez szerintem elég nagy butaság. Én is sokszor szoktam,ez egyáltalán nem szerepcsere, sehol nincsen előírva, hogy a férfiaknak kéne minden áron kezdeményezni.

De egyébként ez már a 21.,nem a 19.század. Nyugodtan vehetsz fel akármit...és kezdeményezhetsz. Én a helyedben nem akarnék lemaradni egy csodálatos emberről, csakmert nem kezdeményező típus:)

2020. okt. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18

A nem kezdeményező típus az esetek többségében egy lúzer. A másik ok a nem kezdeményezésre lehet még az hogy nem tetszel neki. Szerintem így vagy úgy, nem jó ötlet nőnek kezdeményezni, de ti tudjátok.

2020. okt. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha én kezdeményeztem férfinál, akkor kiderült, hogy vagy azért nem lépett ő előbb, mert nem tetszettem neki, vagy azért nem, mert már volt párja. Aki akart tőlem valamit, az kezdeményezett is.
2020. okt. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!