Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tulajdonképpen akiknek gondjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen akiknek gondjuk van a nőzéssel azok olyan intelligens férfiak akiknek nem vagy csak nehezen megy az ösztönös viselkedés (oly szükséges az udvarlásban), túl racionális, logikus emberek?

Figyelt kérdés
Amely fajtától menekülnek az érzelmi alapú, ösztönös nők?
2020. dec. 31. 14:35
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Autisták és aspergeresek meg ne nagyon ácsingózzanak párkapcsolatra."


Miért nem? Tehát nem egyenrangú és egyenjogú emberek?

2020. dec. 31. 22:23
 32/43 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatilag NEM egyenrangúak. Párkapcsolatra vonatkozóan meg te ne nagyon emlegessél semmiféle jogokat, mert ha ez fölmerül, akkor másoknak az a joga, hogy ne lehessen belekényszeríteni semmiféle számára nemkívánatos kapcsolatba, csorbul. Márpedig ez utóbbi jogi értelemben véve létező kategória, a párkapcsolathoz való jog meg pont ezért nem az.
2020. dec. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném az előbbi megjegyzésemet: párkapcsolatilag ugyanúgy nem egyenrangúak, mint ahogyan mondjuk egy intézetben élő down-szindrómás sem az. Vagy egy szellemileg súlyosan fogyatékos egyén. Az autisták / aspergeresek érzelmi fogyatékosok, csak ezt így nem szokás rájuk vonatkozóan megfogalmazni, de attól még ez a helyzet. Na most, egy jól működő párkapcsolat (amiben EGYIK FÉL SEM SZENVED) első számú feltétele a mindkét fél részéről elfogadható szintet elérő érzelmi intelligencia. És az autisták / aspergeresek pont ebből a szempontból tekinthetően "tolószékes kategóriának".
2020. dec. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

32


Milyen középkori felfogásod van.


Az autisták és Aspergeresek is emberek, természetes igényük lehet nekik is egy párra, szeretetre, szerelemre.

2020. dec. 31. 22:36
 35/43 anonim ***** válasza:
*jav: tekinthetőeK
2020. dec. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

33


Oké, megveted az autistákat, aspergereseket. Megértettem!

2020. dec. 31. 22:37
 37/43 anonim ***** válasza:
#34: és ez az ő igényük az ő magánügyük. Tudod, a szellemi fogyatékosokat sem véletlenül sterilizálják, bár ezt nem verik nagydobra.
2020. dec. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

#36:


"Oké, megveted az autistákat, aspergereseket. Megértettem!"


Nem. Félreértetted, mégpedig rosszhiszeműen és szándékosan. Egyébként elképesztő arroganciára vall olyasmit adni a számba, amit nem mondtam. Az alapvető állításom, hogy párkapcsolat márpedig senkinek sem JÁR, és nincs olyan, hogy párkapcsolathoz való jog. Az meg, hogy valakinek igénye van rá, nem előbbre való szempont annál, hogy másvalaki meg, akit ő erre mondjuk kiválasztana magának, ebbe beleroppanna, és a háta közepére sem hiányozna neki egy ilyen emberrel való "kapcsolat".

2020. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

37


Örülök, hogy nem fosztod meg őket természetes vágyaiktól, igényeiktől. Ez már emberségre vall, bár még van mit dolgoznod.


Párkapcsolathoz mindenkinek van joga, akárcsak az élethez és szabadsághoz. A jog az az, hogy nem tiltott. Tehát joguk van hozzá mert nincs megtiltva nekik, mégha te náci módra sterilizálnád is őket, mert szerinted az érzelmi intelligencia sokkal fontosabb mint a racionális intelligencia. Akkor biztos azt a temérdek feltalálót, tudóst is sterilizáltad volna akik rajta voltak a spektrumon. De egy szinten kezeled a jól funkcionáló autistát, az asperegerest a Down-szindrómással ami mérhetetlen értelmi fogyatékosságra vall, mégha lehet érzelmileg a toppon is vagy és a ciciid is formásak.

2020. dec. 31. 22:46
 40/43 anonim ***** válasza:

"Örülök, hogy nem fosztod meg őket természetes vágyaiktól, igényeiktől."


Ilyet bárki akarna, se tudna senki megtenni másvalakivel. Ne haragudj, de neked se az erősséged a gondolkodás, ha egy ennyire értelmetlen mondatot képes vagy leírni.


"Párkapcsolathoz mindenkinek van joga, akárcsak az élethez és szabadsághoz."


Nem, nincs. Mert ez felülírná a szabad párválasztás jogát. Nem véletlen, hogy nincs, és normális, valóban szabad országokban soha nem is lesz ilyen törvénybe iktatva. Azért a középkort már meghaladtuk.


"A jog az az, hogy nem tiltott."


Erről kérdezz meg egy jogászt is, légy szíves, jó? Biztos lehetsz benne, hogy harsányan képen fog röhögni.


"mégha te náci módra sterilizálnád is őket"


Ezt sem írtam, olvasd vissza. Már megint olyat adsz a számba, amit sohasem állítottam.


"mert szerinted az érzelmi intelligencia sokkal fontosabb mint a racionális intelligencia"


Ezt sem írtam. Már csak azért sem, mert eddig még sohasem hallottam azt a fogalmat, hogy "racionális intelligencia", szerintem a köznyelvben nincs is ilyen, ezt csak te találtad ki.


"Akkor biztos azt a temérdek feltalálót, tudóst is sterilizáltad volna akik rajta voltak a spektrumon."


Kicsit kezdesz betorzulni, nem gondolod?


"De egy szinten kezeled a jól funkcionáló autistát, az asperegerest a Down-szindrómással ami mérhetetlen értelmi fogyatékosságra vall, mégha lehet érzelmileg a toppon is vagy és a ciciid is formásak."


Apám, te full beteg vagy. "Sima" intelligencia szempontjából is, jobb, ha tudod. Ja, és magyar nyelvtanból is rád férne egy kis korrepetálás, ahogy elnézem.

2020. dec. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!