Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tulajdonképpen akiknek gondjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen akiknek gondjuk van a nőzéssel azok olyan intelligens férfiak akiknek nem vagy csak nehezen megy az ösztönös viselkedés (oly szükséges az udvarlásban), túl racionális, logikus emberek?

Figyelt kérdés
Amely fajtától menekülnek az érzelmi alapú, ösztönös nők?
2020. dec. 31. 14:35
1 2 3 4 5
 21/43 Mojjo ***** válasza:

@18: Ugyanazt írtad le más szavakkal. A szövegértés hiánya sem támasztja alá az itt bemutatott önképedet.

Egyébként az önképzavar pl pont lehet olyasmi, ami taszítja a nőket.

2020. dec. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

19


Úgy tűnik nem igazán érted hogyan működnek a nők. Most nyilván nem tisztem nekem erről véleményt alkotni, viszont a nőket nálam sokkal jobban ismerő személyek leírásai alapján a nők sokkal érzelmibb, ösztönösebb, intuitív beállítottságú lények mint a férfiak. Ezértis van az, hogy ha egy nő ránéz egy olyan arcú férfira akinek arcából nem tud sokmindent kiolvasni akkor megriad...az túl rideg neki. Neki olyan pasik kellenek akik folyton valamilyen hangulatot, érzelmet kifejeznek az arcmimikájukkal, non-verbális kommunikációjukkal, tehát folyamatosan kommunikál velük még akkor is amikor nem beszél. Egy nő nem tud 1 percet eltölteni egy pasival ha belőle semmit nem tud kiolvasni. Megijed, elfut. A nők nem bírják a kínos csendet. Megijednek tőle, elfutnak. Ezzel szemben más férfiakkal azt vettem észre, hogy nem muszáj mindig valamilyen non-verbális kommunikációm legyen, lehetek akár rideg is, lehet akár kifejezéstelen is az arcom, hideg a tekintetem, nem riadnak meg, elfogadnak.


Szóval a nők másképp működnek mint a férfiak. Most politikailag korrekt szerettél volna lenni (főleg a genderizmus korában) de ez nem segít sokat a kérdés megválaszolásában. Ahhoz nyitottnak és őszintének kell lennünk.

2020. dec. 31. 21:29
 23/43 A kérdező kommentje:

21


Nem ugyanazt írtad. Te azt írtad, hogy én azt állítottam, hogy az intelligencia akadály a párkeresésben. Én pedig az állítottam, hogy a túl racionális és logikus viselkedés (még emberek között is) akadály lehet.


A kettő nem ugyanaz. Tehát én nem zártam ki, hogy vannak olyan intelligens férfiak akik tudnak ösztönösen is viselkedni egy nő társaságában. Csupán annyit állítottam, hogy azon intelligens férfiak akik nem tudnak ösztönösen, spontán viselkedni azok sikertelenek.

2020. dec. 31. 21:35
 24/43 anonim ***** válasza:
#23: és megérdemelten sikertelenek, mivel a folyamatos kommunikáció a kapcsolat első számú fenntartója. Tehát ezekből a férfiakból egy olyan alapvető készség hiányzik, ami a kapcsolat fenntartásában nélkülözhetetlen.
2020. dec. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

24


De nem minden esetben tehetnek róla. Sokat lehet így kondicionáltak, vagy lehetnek genetikai, személyiségi okai is. Miért megérdemelt ha valaki ezek miatt jár rosszul? Jobb szerettem volna azt olvasni tőled, hogy ez természetes következmény mint azt, hogy megérdemelt. Mert te sem teszel mást mint az ember nyakába varrsz mindent ami vele történik.

2020. dec. 31. 21:54
 26/43 anonim ***** válasza:

#25: "Miért megérdemelt ha valaki ezek miatt jár rosszul?"


Visszakérdezek: mire föl érdemelnének egy olyan partnert, aki helyettük is elvégzi a párkapcsolatban rájuk eső érzelmi munkát?

2020. dec. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
És egyébként meg azért érdemlik meg, mert semmi küszködés, érdemi erőfeszítés nincs a részükről arra irányulóan, hogy változzanak.
2020. dec. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Amúgy meg az, hogy te mit szerettél volna tőlem olvasni, a te egyéni szociális problémád. És még te prédikálsz itt mások nyakába varrásról. Bagoly mondja verébnek.
2020. dec. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

27


Hogyan változtatsz meg tegyük fel egy jól funkcionáló autistát? Egy Aspergerest?


De akár egy olyan személyt akit így kondicionált a környezete.


Ezek a személyek így jártak, de semmiképp sem érdemelték meg.

2020. dec. 31. 22:06
 30/43 anonim ***** válasza:

#29: ÉN sehogy, mert ez nekem nem feladatom. Ami engem illet, saját magammal és az önmagamon való folyamatos, lassú változtatással vagyok elfoglalva. Egyébként meg van egy csomó nem ortodox módszer arra, hogy bárki bármilyen képességet elkezdjen magában kifejleszteni. Most nem fogok nekiállni felsorolni, de annyit mondok, ha valakinek problémája van azzal, hogy ő milyen, akkor kezdjen KIUTAT keresni a saját börtönéből, és kísérletezgetni saját magával, a már meglévő, hétköznapi képességeire építve.

Autisták és aspergeresek meg ne nagyon ácsingózzanak párkapcsolatra. Az meg, hogy megérdemelték vagy sem, teljesen szubjektív megítélés kérdése (itt éppen te rugózol ezen folyamatosan), és senkinek nem tiszte ezzel foglalkozni.

2020. dec. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!