Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig kívánod sikertelenséged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kívánod sikertelenségedért másokra hárítani a felelősségedet?

Figyelt kérdés
2020. dec. 24. 17:54
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
74%
jajaj.. darázsfészekbe nyáltál. Téged ma felfognak kötni Karácsony alkalmából.
2020. dec. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Á, 4-et teszek egy ellen, hogy értelmes válasz nem lesz :).
2020. dec. 24. 18:00
 3/41 anonim ***** válasza:
80%
Ezt az exemtől is megkérdezném...
2020. dec. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
65%
Szenteste van. Miért akarsz vitát?
2020. dec. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:
85%

Sokáig ilyen voltam. Utáltam is a világot, mindenki hülye/hibás volt, én pedig áldozat. Ez nem csak a párkapcsolati életre (oda tetted fel a kérdést) nyomja rá a bélyegét, hanem kb mindenre.

Aki benne van, annak üzenem, hogy változzon, mert ez zsákutca, így nem lesz jó hosszútávon.

Nyilván nem vagyok benne a kérdés célcsoportjában, de azért remélem nem gond, hogy írtam. :)

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

2020. dec. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
91%
Soha életemben nem tettem. Mindig tudtam, hogy azért van, mert mind külsőre, mind személyiséget tekintve alacsony színvonalat képviselek. Hacsak azt nem tekintjük "hárításnak", hogy kijelentem, ez nagyrészt a felmenőimnek és a tőlük kapott géneknek köszönhető. De ezt egy kicsit is értelmes ember nyilván nem tekinti annak, hiszen egyszerű biológiai tény.
2020. dec. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 Noren1989 ***** válasza:
84%
Semeddig, ismerem a hibàim. Azok az enyémek mind. A hosszútàvú sikertelenségemhez kb 85%ban ezek jàrulnak hozzà, 15%ban a partner, akit vàlasztottam.
2020. dec. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
0%
Én nem rég leírtam, segítő szándékkal, hogy a nők tudják, hogy mi a kulcs a legtöbb (1000-ből 999) férfihez. Erre a moderátor törölte, de nem írta volna le, hogy mi volt benne a szabálytalan.
2020. dec. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
"Mindig tudtam, hogy azért van, mert mind külsőre, mind személyiséget tekintve alacsony színvonalat képviselek." A kérdés számszerűsítő: meddig...? Tehát meddig kívánod a "színvonaladat" megváltoztathatatlannak beállítani?
2020. dec. 24. 18:14
 10/41 anonim ***** válasza:
Nem én állítom be annak, hanem az. Ahogy egy magas színvonalat képviselő sem változik soha legalja kategóriává, eltekintve az olyan szerencsétlen kivételektől, mint pl. hogy valami durva baleset éri.
2020. dec. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!