Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért nem szimpat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért nem szimpatikus a klasszikus családmodell? Mi történt a világban?

Figyelt kérdés
Őszintén szeretném tudni mikor alakultak úgy a dolgok, hogy a férfiak már nem akartak családfők, támaszok, oltalmazók, bástyák lenni. Csak kölykök.

#férfiatlan #klasszikus család
2020. dec. 17. 18:11
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/127 anonim ***** válasza:
100%

Manapság a Phd nagyrészt csak lébecolók gyűjtőhelye, akik elég jómódú családból származnak, hogy megengedhessék a szüleik hogy a mesterképzés után még minimum 3 évig kitartsák a 25+ éves gyerkőcöt. Ezzel te is kérdező csak a családalapítás felelősségét tolod ki valszeg, mert szeretnél még egy kicsit bulizni, egyetemista életet élni.

Előre is elnézést ha te vagy az a kb. 1 a 100ból aki tényleg tudja mit akar, és elhivatottságból csinálja, hát még ha kb. 1 az 1000ből, aki fel is talál valami hasznosat a doktori során.

2021. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/127 anonim ***** válasza:
100%
101-Lébecolással megnézném, hogy jut valaki PhD-szintig :D
2021. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/127 anonim ***** válasza:
68%
Én továbbra is azt nem értem, hogy a Kérdező szerint mi lenne a jó ma a férfiak számára az általa sztárolt klasszikus családmodellben? Mert az ember nyilván arra fog vágyni, és azt fogja csinálni, ami jó neki... miért kellene bárkinek is egy másik munkaképes felnőtt embert eltartani?
2021. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/127 anonim ***** válasza:
43%
#100 "Mert felelotlen kisfiuk" - értsd, nem hagyják magukat hülyére venni, és kihasználni, a saját érdekeik ellen cselekvésre befolyásolni... tényleg felháborító, nem?
2021. ápr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/127 anonim ***** válasza:
72%

"Mert felelotlen kisfiuk"


Tényleg játsszuk elfordítva. Nekem van saját házam, diplomán, normális munkám. Valahogy sosem találkoztam olyan nővel akinek ezek közül lett volna bármelyik.


Mer hát az a férfi feladata.

Értsd ő csak megjelenik beteszi a seggét és semmije nincsen.

Ja bocs nem, rendelkezik pinával, meg tud szülni azt a .... az nincsen minden nőnek vigyázzál. Az aztán a teljesítmény.


Na ettől kéne elájulnia egy pasinak. Azt meg csak úgy grátisz említem, hogy a nálam próbálkozó hölgyek még az alapműveltséggel sem voltak tisztában.

Volt aki Európai országok helyét nem tudta megmondani. Szerinte Petőfi 1956-os forradalmár volt. Volt aki nem tudta mi az a DNS és itt nem a Domain Name System-re gondoltam.


Elkepesztő. Bezzeg azt mindegyik tudta hogy az ilyen tv-s agybutító hülyeségekben ki mit csinál. Meg mikor milyen telefonok jönnek ki. Az, hogy a szomszédos országokat sem ismered az nem érdekes. Szóval köszönöm inkább egyedül. Engem az ilyen mi történt az L.L. Junior kutyájával szintű hülyeségek nem érdekelnek.

2021. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/127 anonim ***** válasza:
35%

"Nekem van saját házam, diplomán, normális munkám."


Akkor te egy alternatív valóságban élsz?:D Érdekes, az összes nő ismerősömnek van normális munkája és diplomája. A saját ingatlan változó, ahogy a férfiaknál is...

2021. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/127 anonim ***** válasza:
22%

105-gondolom a kikent plázacicáknál kezdődik nálad a nő. Érdekes, én bármikor ismerkedtem, csak elvétve futottam ilyen egybites lányokba, tőlük elég hamar el is köszönök.


Még tinderen is tudtam randizni értelmes nőkkel, pedig oda nem az értelmiség jár. Közgazdásszal és laborossal is ismerekdtem ott.

2021. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/127 anonim ***** válasza:
85%

Nem akarlak lehangolni kérdező de ugye tudod hogy a "klasszikus családmodell" (hogy Hofi Géza-t idézzem) a férjednek klassz lesz neked meg kuss.


Mivel te otthon leszel munka és bevétel nélkül. Majd akkor kapsz pénzt ha az urad óhajt adni. Totális függésbe kerülsz tőle. Ez az amire annyira vágsz ?

Mosogatni főzni egy pasira egész nap, mosni a ruháját. + Rendezd a gyereket. Ez mér is jó ?

2021. ápr. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/127 anonim ***** válasza:
11%

En irtam hogy felelotlen kisfiuk.

Es akik betamadtak azok igazoljak hogy valoban igy van😀

Miert is kene egy nonek diploma meg kereset? Ha egyszer foz rad, mos rad, neveli a gyerekedet?

Eleg szomoru hozzaallas hogy minden nonek van plnaja es tud szulni.. nem a szulesrol volt szo hanem hogy NEVELI a gyerekeidet, nem a bolcsivel nevelteti ameddig karriert epitget, mert te ferfi letedre nem vagy arra kepes hogy kiteremtsed a csaladod megelheteset.

Igenis ez lenne a dolgotok, szegyen a hozzaallasotok.

2021. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/127 anonim ***** válasza:
0%
A kerdezonek meg igaza van, gondolom azert tamadjatok le ilyen hevesen mert belul ti is erzitek😊
2021. ápr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!