Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Mi a kölünbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mi a kölünbség aközött, hogy a férfi dolga a kezdeményezés, a nőé a mosás?

Figyelt kérdés

Ma egyenlőbbek a nemek mint régen. Magyarországon ma ez vitatéma, viszont alapból már a tipikus nő és a tipikus férfi összemosódott, ezért vitatéma ha erőltetik a régi szerepeket. Én kezdeményeztem már sok nőnél és nők is nálam, viszont ritkán. Már az is csoda volt, hogy pár nő engem akart felszedni elég nyomulósan, ezt pasik szokták. Tehát még ha gyakoribb is mint régen, azért a régi szerep ma is él. A házimunkát is sokszor nő végzi inkább, viszont ha egy nő meghallja, hogy a főzés a te dolgod, kiakad. Akkor mi a helyzet a kezdeményezéssel? Mi a különbség? Mindkettő nemi szerep nem? Egy nő nem veszít a nőisségéből ha ő kezdeményez, a férfi is pasi marad ha főz és mos. Ja és engem oltogatni és személyeskedni nem ér.


Számítástechnikai okoból mostanában könnyebben hibázhatok helyesírásban, remélem ez itt nincs így.



2020. dec. 15. 20:57
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
65%
Én is tanulok és edzek. Nő vagyok. Kezdjek aggódni, hogy férfiasan vagyok céltudatos?
2020. dec. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
79%
30: akkor, mint a 31-es, én is férfi vagyok már nő létemre :D.
2020. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kettő. Ti tényleg nem értitek meg azt amit leírtam? Én sose azt mondtam, hogy ha a nő céltudatos akkor férfi lesz. Én azt mondtam, hogyha valaki valahol nem olyan céltudatos és bátor, attól máshol lehet még az. Ti ezt amit írtatok hol olvastátok?
2020. dec. 20. 01:02
 34/37 A kérdező kommentje:
Ja az utolsó kettő ugyanaz az ember. Késő van már. xD
2020. dec. 20. 01:02
 35/37 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk ugyanaz az ember :-) És értjük. De nem kötelező idegenekkel kapcsolat céljából ismerkedni.
2020. dec. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
De ha elősször megismerek valakit és aztán kérdezek rá, akkor alapból csak kevés emberrel kerülök kapcsolatba. Ez hátrány nem?
2020. dec. 21. 01:08
 37/37 anonim ***** válasza:
Most járvány van. Ha vége, kezdj el járni szórakozni, keress új hobbikat, utazz. Mindenhol vannak emberek. Menj el nyelvtanfolyamra, tánctanfolyamra, edzeni, túrázni vagy ami érdekel. Amúgy ha más nem, ott a társkereső.
2020. dec. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!