Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön (pl. Tinder)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön (pl. Tinder) csak az extrajó álompasikra szoktak ráírni a nők?

Figyelt kérdés
A többiekkel maximum udvaroltatnak maguknak meg egót növelnek és rivalizálnak a barátnőik előtt, hogy a jobbra húzottak 80-90 vagy 95%-a írt vissza és ebből mennyi volt nagyon kitartó?

2020. nov. 29. 14:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ők több üzenetet kapnak,nincs ebben semmi furcsa.
2020. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer melegként beállíottam, hogy lányokat is keresek kíváncsiságból (mármint arra voltam kíváncsi, hogy milyen lányok vannak fent:D). A nők körében nem vagyok túl vonzó. Nem azért, mert ronda vagyok, hanem mert a húszas éveim közepén járok, és kb 17-nek nézek ki, tehát nem is volt sok matchem, de még így is rámírt két lány.
2020. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Akkor ahogy sejtettem. Felesleges is kezdeni bármit is azokkal, akikkel megvan a match, de ők nem írnak semmit.


Gyengébbek kedvéért: Nem a kitöltött bio-s "komoly kapcsolatot keresek, én nem fogok rád írni, stb. stb." típusú nőkről van szó, hanem ahol néhány kép és üres bio vagy maximum ilyen traveladdict meg instás képek és ennyi, viszont a képei alapján nem kamuprofil (vagy nagyon jól megcsinált kamuprofil).

2020. nov. 29. 14:37
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Tehát nem nézel ki jól, és ahelyett, hogy örülnél annak, hogy egy lány jobbra húzott, még el is várod, hogy ő kezdeményezzen. Értem.
2020. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Úgy viselkedsz, mint egy királykisasszony. 😆😅 Nem esik le a korona a fejedről, ha megtiszteled az irántad érdeklődő hölgyet egy sziával.
2020. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#4: Ezzel azt akarod mondani, hogy van, akit csak szánalomból húznak jobbra, egyébként nem tetszik az adott nőnek?


#5: Ugyanez fordítva is igaz. Főleg, hogy a férfiak legtöbbször mindig válaszolnak, ugyanez a nők esetében nagyon nem így van. Ez is bizonyítja, hogy a nők a bőség zavarában nem tudnak mit kezdeni és felveszik a "nyűgözz le" attitűdöt.

2020. nov. 29. 15:14
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
De te barom. A lány megtette a kezdő lépést feléd. Ha nem válaszolsz neki, akkor nem lesz ebből sem semmi.
2020. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
ezek szerint akkor én "extrajó álompasi" vagyok, mert 3 lány is rám írt az éjszaka folyamán.
2020. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

"Ezzel azt akarod mondani, hogy van, akit csak szánalomból húznak jobbra, egyébként nem tetszik az adott nőnek?"


Senki nem húz jobbra senkit szánalomból. Nem is értem ezt hogyan logikáztad ki.

2020. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
#9 Ezt úgy logikázta ki, hogy idióta, elmeháborodott.
2020. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!