Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön (pl. Tinder)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön (pl. Tinder) csak az extrajó álompasikra szoktak ráírni a nők?

Figyelt kérdés
A többiekkel maximum udvaroltatnak maguknak meg egót növelnek és rivalizálnak a barátnőik előtt, hogy a jobbra húzottak 80-90 vagy 95%-a írt vissza és ebből mennyi volt nagyon kitartó?

2020. nov. 29. 14:24
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

#7: Milyen kezdő lépést, bMEG? Amit én is, azzal, hogy őt jobbra húztam? Ez 1-1, akárhogy is nézem.


#10: Úgy logikáztam ki, hogy olvasd el újra a 4-es válaszoló hozzászólását. Azt állítja, nem nézek ki jól és örüljek, ha valaki jobbra húzott. Szóval akkor szerinte engem csak szánalomból lehet jobbra húzni és kutya kötelességem ráírni a nőre, miközben a 2-es meleg srác és a 8-as válaszoló is közölte, hogy náluk bizony kezdeményeznek a lányok is, akár csak egy sziával...

2020. nov. 29. 15:25
 12/27 anonim ***** válasza:
74%
Akkor ha ez neked nem elég, hagyd a csajt szó nélkül és megoldódott a problémád, Hisztis Mirtill. 😁😂
2020. nov. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ha rájuk írsz és nincs válasz az akkor egyértelmű ; ronda vagy mint a bűn
2020. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
71%

Én senkire sem írok rá nőként. Az a férfiak dolga lenne, hogy udvarolnak. Mi lesz a következő, az első randira betétet is vigyen neked a csaj? Elég gáz, hová korcsosul a világ és kiveszett minden jó.. pedig az udvarlás szép dolog. Na, mindegy.. engem ez nem érint, mert a páromnak volt annyi esze, hogy rám írjon és ne a csodát várja...

Amúgy ennyi elmebeteg kérdést öcsém. Sok lesz estére..

2020. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
25%
14: Pedig a 10. "semmit nem válaszol vissza" levél után meggondolandó, hogy írjak e nőnek, ha egyáltalán 120ból 1 match összejön.
2020. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
88%
Remek, akkor senki nem ír senkire. :D Legjobb.. amúgy akkor sem fogok én pitizni. Én egyedül is jól ellennék, vagy kivárnám, míg egy értelmes pasi jön végre szembe velem. :D Persze mindez feltételes, mert mint mondtam, tárgytalan.
2020. nov. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

#14: "Elég gáz, hová korcsosul a világ és kiveszett minden jó.. pedig az udvarlás szép dolog."


Régen a nők se voltak ilyenek, nem volt ismert a ghosting jelensége.


Olyan nőknek én is szívesen "udvarolnék", akiken látom, hogy értelmesnek tűnnek - bár gyakran még az is csalóka -, de ahol semmitmondó adatlap van, ott miért is ÉN tegyem meg férfiként az első lépést, amikor köztudott statisztikai tény, hogy a nőknek sokkal többször írnak vissza, mint a férfiaknak?


Ti nőként annyira önérzetesek tudtok lenni, hogy a férfiak ne csak a külsőtöket nézzék - még akkor sem, ha napi 3 órát foglalkoztok a testetekkel, hogy minden tökéletes legyen és ezt hangsúlyozzátok ki - meg ne legyenek előítéletesek azért, mert nők vagytok simán tudhattok traktorkereket cserélni vagy Linux kernelt programozni.


De ha mi férfiként csak annyit szeretnénk, hogy legalább NE ENNYIRE NYILVÁNVALÓ MÓDON minősítsetek le spermiumok szintjére, ahol megy a harc a petesejt "kegyeiért", akkor már le vagyunk írva, hogy hisztisek vagyunk meg férfiatlanok.


Még azt is megértettük, hogy a hagyományos társkeresőkön napi 200 levélből nincs időtök mindenkinek válaszolni, ezért is jöttek létre ilyenek, mint a Tinder, ahol csak olyannal állsz párba, aki szimpatikus kép alapján.


Egy ilyen helyen alapvető illem lenne, hogy ha nem alpári tahó módon kezdi az illető a mondandóját, akkor valamit válaszoltok. De itt is csak azt lehet hallani, hogy hasonló a visszaírási arány, mint bárhol máshol.

2020. nov. 30. 08:24
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Én ezeket értem, de azért nem kéne általánosítani. Egyes nők ilyenek, ez igaz, de nem mind. Mindig voltak kihasználósabbak, bunkók. Bocsi, ha kiábrándítok mindenkit, de ez nem most kezdődött, csak most éli a fellegvárát. Sajnálom, ha ezek miatt sokat csalódtok, de ezzel meg elveszitek magatoktól az esélyt, hogy egy normál lánynak adjatok esélyt. Barátnőm is sokat szomorkodik, hogy nem igazán írnak neki, pedig full egyszerű, jószívű lány. Meg férfi oldalról is több okból veszik ki a régimódi udvarlás, amit én személy szerint igenis hiányolok. Engem főleg nagyszüleim neveltek fel így az elvárásaim is nos, konzervatívabbak, hogy így fogalmazzak. :D
2020. nov. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Na, mindegy. Csak azt akartam mondani, hogy sajnos a nők többsége akkor sem fog írni, de nem az alfaságról szól ez az egész.

18 voltam.

Puszika.

2020. nov. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Már megint a hiszti és még mindig nem csináltál semmit. Mit filozofálgatsz hülyeségeken? Ha valaki tetszik és érdekel, akkor nem azt számolgatom, hogy én mennyit teszek a dolgokba. De ha a többedik alkalommal is viszonzatlan, akkor hagyni kell a picsába. Ez erről szól, melós az egész. Hagyd veszni ezt a csajt is és megoldódott a problémád. Ha nem akarod veszni hagyni, akkor lépsz felé. Ennyi.
2020. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!