Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Mi a kölünbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mi a kölünbség aközött, hogy a férfi dolga a kezdeményezés, a nőé a mosás?

Figyelt kérdés

Ma egyenlőbbek a nemek mint régen. Magyarországon ma ez vitatéma, viszont alapból már a tipikus nő és a tipikus férfi összemosódott, ezért vitatéma ha erőltetik a régi szerepeket. Én kezdeményeztem már sok nőnél és nők is nálam, viszont ritkán. Már az is csoda volt, hogy pár nő engem akart felszedni elég nyomulósan, ezt pasik szokták. Tehát még ha gyakoribb is mint régen, azért a régi szerep ma is él. A házimunkát is sokszor nő végzi inkább, viszont ha egy nő meghallja, hogy a főzés a te dolgod, kiakad. Akkor mi a helyzet a kezdeményezéssel? Mi a különbség? Mindkettő nemi szerep nem? Egy nő nem veszít a nőisségéből ha ő kezdeményez, a férfi is pasi marad ha főz és mos. Ja és engem oltogatni és személyeskedni nem ér.


Számítástechnikai okoból mostanában könnyebben hibázhatok helyesírásban, remélem ez itt nincs így.



2020. dec. 15. 20:57
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
72%

😂😂😂

Itt a következő anyámasszony katonája, aki retteg megszólítani egy nőt...

2020. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
91%

Kapcsolatot te akarsz egy olyan nőtől, aki valszeg nem érez úgy, mint ahogy te, ergo a kezdemenyezes csak a te személyes problémád.


A mosás, főzés, takarítás meg olyan alapvető dolgok, amik nélkül nincs emberi élet. Ezek nem női meg férfi dolgok, hanem a felnőttséggel járó kötelezettségek, amiket NEM lehet lepasszolni a másikra. Vagyis le lehet, de akkor megrekedtél egy pelenkás kis szutyok szintjén.


Ez a különbség.


És nehogy már összehasonlitsd az életen át tartó seggtörlést azzal, hogy neked kell azt mondani, hogy szijamizu,mert helyetted ég a képem.

2020. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
91%
Pont ugyanaz egy életen át tartó háztartás vezetés, mint leszólítani valakit, vagy rá írni.. 🤦‍♀️
2020. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%

Az ismerkedés nemi szerep, a mosás meg házimunka. Ha mindketten dolgoztok, a házimunka közös ez evidens. Tehát nem a nő vagy a férfi dolga, hanem közös dolog.

Hasonlóképpen, ha mindketten bejöttök egymásnak, tökmindegy, ki teszi meg az első lépést.

De ha a másik észre sem vesz vagy nem érdeklődik,neked kell eldöntened, hogy mennyire tetszik, kockáztatsz-e.

Ha rád mosolyog, jeleket küld, akkor meg máris ő kezdeményezett, nálad a labda.

Az a baj, hogy amíg hülye elméleteket gyártasz itt a gyakorin, nem lesz nőd.

2020. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
93%
Csak az én elmaradott intelligenciaszintem nem ér fel addig, hogy megértsem, hogyan függ össze a kezdeményezés és a mosás? Btw. nálunk a mosógép mos.
2020. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
92%
Én nem gondolom azt, hogy az a férfi dolga lenne, de attól még dönthetek úgy, hogy nőként nem akarok kezdeményezni. Nem gond nekem, ha a férfi nem akar, de akkor nem egymást keressük. Ugyanígy a férfinak is megvan a joga, hogy ne akarjon mosogatni, de akkor meg keressen olyan nőt, akinek ez nem gond. Mindenkinek legyenek meg a saját igényei, de ne olyanra próbálja meg a sajátját ráerőltetni, aki azoknak nem felel meg.
2020. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

"Itt a következő anyámasszony katonája, aki retteg megszólítani egy nőt..."


leírtam neked, hogy már leszólítottam és volt példa, hogy engem is. Jó akkor ezek a példák nem a legjobbak. Viszont maga a nemi szerep akkor változik vagy sem?

2020. dec. 15. 21:45
 8/37 A kérdező kommentje:
A nemi szerepekre gondoltam, nem mondtam, hogy a kezdeményezés az ugyanolyan mint a mosás csak a nemekről alkotott szerepekbe illenek bele.
2020. dec. 15. 21:46
 9/37 A kérdező kommentje:
Szóval igazából az a kérdés lényege, hogy mennyire maradt meg az a kép, hogy kinek mi a dolga. A kezdeményezés meg a mosás úgy függ össze, hogy a kezdeményezés ma is a férfi dolga, a háztartásvezetésről meg régen mindenki úgy vélekedett, hogy az a nőé.
2020. dec. 15. 21:49
 10/37 anonim ***** válasza:
91%
De pl. a gyerekkel otthonmaradásról, gyereknevelésről meg ma is úgy gondolják, hogy elsősorban a nő reszortja. Szóval vannak még olyan vélekedések, amik, hogy mondjam, a nők számára károsabbak. Mint ahogy régen a pénzkereset is férfidolog volt, most meg, ha a nő nem akar dolgozni esetleg, elmondják mindenféle pénzéhes k...nak, még ha a szó nemes értelmében vett háztartásbeli is akar lenni, nem pedig Vajna Timcsike.
2020. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!