Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha eddig szinte mindig olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig szinte mindig olyanok kezdeményeztek nálam akik nekem nem tetszenek akkor rosszul lőném be a "kategóriámat"?

Figyelt kérdés

Utálom ezt a kategorizálast mert szerintem az emberek ennél komplexebbek de sokan hisznek benne. Nyilván vannak azok az íratlan szabályok társkeresésben hogy szép a széppel, csúnyább a csúnyábbal mégis latni érdekes párokat.


Na mindegy is, nem akarok felszínesnek tűnni de szerintem nem is vagyok az mégis ez szöget ütött a fejemben.


Szóval eddig olyan férfiak kezdeményeztek nálam akik nekem nem jöttek be. Ellenben olyanokkal is szemeztem x helyen, vagy láttam hogy olyanok is megneznek akik nekem is tetszenek. De ők sosem kezdeményeztek. Mindig csak azok akik nekem nem.


Nem vagyok beképzelt egyáltalán, sőt önbizalmi gondjaim is vannak egyébként. De akkor lehet hogy rosszul lőném be a "kategóriám"?


Akkor viszont miért neznek meg olyanok is akik nekem is tetszenek, de olyanok miért nem léptek soha?

(Ezert tartom ezt hülyeségnek de mindegy).


Most hagyjuk a "te miért nem lépsz" kérdest. En is léptem már, de nem ez a kérdés most.



2020. nov. 29. 19:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
mindenki rosszul lövi be a kategóriát, a társkeresés egyik mozgatórúgója ugyanis az érdek, a hasznon, az hogy a másik kiegészítsen, jobb legyen nálam, ne tartalmazza azokat a hibákat amit én, szebb, okosabb gazdagabb legyen mert ebből van hasznom. Férfiaknál és nőknél is ez van,Ezért aztán csak azért vannak még párkapcsolatok, mert vagy mindketten azt gondolják a másikról hogy a másik jobb (ritka), vagy az egyik megalkuszik
2020. nov. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Közhely, de majd eljön az, akivel minden kölcsönös lesz.
2020. nov. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat de egyik sem adott választ a kérdésre:D

Sokszor nem tudom "hova illenék be". És azért az megkönnyítené a párkeresést ha tudnám "mit várhatok el".


Megintcsak utálom ezeket a kifejezéseket meg ezt leírni de azért vannak általános tendenciák.

2020. nov. 29. 19:59
 4/16 anonim ***** válasza:
4%
Jól el vagy szállva magadtól az írásod és fogalmazásod alapján, így lehetségesnek tartom hogy rosszul kategorizálod magad. Viszont azon kívül semmi konkrétat nem írtál magadról, így mi sem tudunk kategorizálni. Így viszont mégis milyen válaszra számítasz?
2020. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4 miért lennék elszállva magamtól?

Írtam olyat hogy én ennyire meg annyira jó vagyok?? Nem. Nem bíráltam senkit.

Sőt mint írtam is, vannak önbizalmi problémáim. Nem hinném hogy el vagyok szállva magamtól.


Az meg nem elszállás kérdése hogy valaki bejön-e vagy sem.

2020. nov. 29. 20:08
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Leirtad, h mi a probléma: nincs önbizalmad. Akkor mi a kérdésed? Ígynem lehet normálisan párt találni. Nem fogok ebbe a témába belemenni, menj bele te. Ott a világ a kezedben (internet), nézz utána, mi is az az önbizalom. Fejleszd magad. A fő gondra már ráéreztél, a többi is a te dolgod. Jó munkát magadon! 😊
2020. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kell az egeszseges onbizalom egy parkapcsolatban, kulonben mindig kevesnek fogod erezni magad a masikhoz. A masik, hogy a direkt tarskereses ritkan szokott eredmennyel jarni, sokkal jobb, ha nyitottan elsz (kell hozza az onbizalom) es igy a megismert emberek mar kozvetlenul tudnak szolni hozzad. Elobb lesztek ismerosok, mint elkezdodne valami.
2020. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem. Látnak egy szép nőt, bepróbálkoznak és kész. Nem törődnek azzal, hogy az ő kategóriájuk vagy e vagyse.
2020. nov. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%

A nők nagyon nagy részének teljesen hibás az önértékelése.

Saját tapasztalataim alapján úgy kb. a 80%-uk jelentősen túlértékeli saját magát, van kb. 15%, aki alulértékeli saját magát, és lehet talán 5%-nyi, akinek reális az önképe.


Nagyon jó példa erre, hogy volt itt egy kérdés, hogy 10es skálán hányast adnának maguknak a válaszoló hölgyek, emlékeim szerint a válaszolók ~60%-a 7es vagy annál jobbra értékelte magát.

Persze elméletileg lehetséges, hogy a gyakorira szinte csak bombázó nők írkálnak, de ennek az esélye kb. egy lottó ötös.


Úgyhogy mindezekből kiindulva pusztán valószínűségi alapon úgy gondolom, hogy igen, túlértékeled magadat, rosszul lövöd be a kategóriádat.

2020. nov. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Utálom ezt a kategorizálast" -- de mégis kategorizálsz.

Próbálj meg inkább személyekben gondolkozni!

2020. nov. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!