Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha eddig szinte mindig olyanok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig szinte mindig olyanok kezdeményeztek nálam akik nekem nem tetszenek akkor rosszul lőném be a "kategóriámat"?

Figyelt kérdés

Utálom ezt a kategorizálast mert szerintem az emberek ennél komplexebbek de sokan hisznek benne. Nyilván vannak azok az íratlan szabályok társkeresésben hogy szép a széppel, csúnyább a csúnyábbal mégis latni érdekes párokat.


Na mindegy is, nem akarok felszínesnek tűnni de szerintem nem is vagyok az mégis ez szöget ütött a fejemben.


Szóval eddig olyan férfiak kezdeményeztek nálam akik nekem nem jöttek be. Ellenben olyanokkal is szemeztem x helyen, vagy láttam hogy olyanok is megneznek akik nekem is tetszenek. De ők sosem kezdeményeztek. Mindig csak azok akik nekem nem.


Nem vagyok beképzelt egyáltalán, sőt önbizalmi gondjaim is vannak egyébként. De akkor lehet hogy rosszul lőném be a "kategóriám"?


Akkor viszont miért neznek meg olyanok is akik nekem is tetszenek, de olyanok miért nem léptek soha?

(Ezert tartom ezt hülyeségnek de mindegy).


Most hagyjuk a "te miért nem lépsz" kérdest. En is léptem már, de nem ez a kérdés most.



2020. nov. 29. 19:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Azért kategorizáltam a kérdésben hogy érthetőbb legyen, hogy szemléltessem valamennyire a dolgot. Hogy mire gondolok.
2020. nov. 30. 12:47
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Amig másokból indulsz ki meg kategóriázol, addig ne is csodáld hogy az a helyzet ami. Éretlen vagy még nagyon.
2020. nov. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
1es nem mindenki lővi be rosszul van aki elvárja hogy valamiben legyen jobb a másik de valamiben meg ő a jobb és balanszos lesz a dolog.
2020. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%

"Szóval eddig olyan férfiak kezdeményeztek nálam akik nekem nem jöttek be. Ellenben olyanokkal is szemeztem x helyen, vagy láttam hogy olyanok is megneznek akik nekem is tetszenek. De ők sosem kezdeményeztek. Mindig csak azok akik nekem nem."


Mikor értik már meg a nők, hogy akik nekik tetszenek azok valószínűleg még rajtuk kívül sok más nőnek is tetszenek, ugyanakkor fordítva, akik nekik nem jönnek be, azt valószínűleg rajtuk kívül még sok más nő is visszautasítja, illetve visszautasítaná.


Cukormázas álomvilág azt gondolni, hogy egy antropológiailag, biológiailag, mentálisan és egészségileg normál tartományba sorolható férfit maximum olyan értelemben utasíthat el nő, mint Ryan Goslingot, hogy "Ne haragudj, de én a Jason Momoa félékre bukom." vagy fordítva.


Ennél sajnos sokkal piramis alakúbb a kép, még ha léteznek is olyan nők, akiknél szélesebb tartományba szór az a bizonyos ízlés vagy a mainstreamtől nagy mértékben eltér az ízlése. A mainstream pont attól mainstream, hogy 10-ből mondjuk 8 nőnek bejön és 2-nek nem.


Bocs a sok rizsáért, de le kellett írnom...


Tehát ennek fényében miért várod el, hogy majd olyan férfi kezdeményez nálad egy szemezéstől, akinek valószínűleg jelenleg is van legalább egy szexkapcsolata, vagy párkapcsolata aki mellett vadászgat, hiszen megteheti, mert ha még lebukik is egyrészt áll más csaj is sorba érte másrészt a barátnője úgyis meg fog neki bocsátani, esetleg még még 1-2 "önzetlen" barátnő rá is beszéli, hogy ilyen jó pasit nem lehet korlátozni és vállalja be a hármas szexet, anált, mélytorkot, akármit mert bizony egy ilyen pasit csak így lehet megtartani, hiszen ha ő nem, akkor majd lesz más lány, aki bevállalja. És ami a szomorú, hogy ilyen pasiknál tényleg akad más lány, aki bevállalja.


Botorság lenne azt hinni, hogy csak az inceleknek rossz és a nők nem szívták meg a modernkort és a globalizációt. Őket biológiailag arra kódolta a természet, hogy az adott törzs legjobb férfiai közül válasszák ki azt, aki megtermékenyítheti őket, hiszen tudat alatt egészséges utódot szerettek volna.


Amikor elindult az urbanizáció és egyre több ember lett egy adott területen jöttek a "gonosz patriarchális" vallások, akik minden hátrányuk ellenére hoztak pozitívumokat is, ilyen volt a társadalmilag kikényszerített monogámia intézménye, aminek elvitathatatlan előnye volt, hogy MIND A FÉRFI, MIND A NŐ érdekét szem előtt tartotta.


Hiszen Átlag Béla ugyanúgy nem tudta feleségül venni Fullos Fannit, csak Átlag Gizit és Quasimodo Gézának is be kellett érnie Quasimodo Erzsivel, de mindkét nem számára megadta, hogy biológiailag kiteljesedjenek.


Mert máskülönben nemhogy Quasimodo Gézának, de Átlag Bélának se jutott volna prostituálton kívül más nő, ugyanakkor nem csak Quasimodo Erzsi, de Átlag Gizi sem örülhetett volna nagyon, amikor már a nyolcadik apától születik a nyolcadik gyereke, aki szintén ott fogja hagyni néhány dugás után és a régi korokban megnéztem volna hogyan vasalják be a gyerektartást, főleg akkora gyerekhalandósággal, ami még nagyobb lett volna, ha a nőnek kellett volna egyedül gyereket nevelnie. Főleg, hogy egy nő akkoriban milyen munkát vállalt volna, amikor szinte csak férfimunkák voltak?


Ráadásul a biodiverzitásban is nagy szerepet játszott, hogy nem csak a férfiak 15%-a termékenyítette meg a nők 90%-át, mint régen az ősközösségekben.


És most hiába mondod, hogy te nem akarsz gyereket sem, attól még az agyad ugyanezek az évmilliós berögződések mentén fogja olyan hormonokkal elárasztani az agyadat, amitől vonzónak tartasz egy adott férfit ha ránézel (pedig semmit nem tudsz róla, lehet sorozatgyilkos is), illetve bottal sem kategóriának egy másikat (akkor is, ha társkeresőn kidobja, hogy 96%-ban passzoltok személyiségileg).

2020. dec. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#14 túlbonyolítod a dolgot..

Átlag emberekről van szó. Mimdem oldalról.

Tudom hogy egy kérdés alapján nehéz teljes képet kapni, gondolhatsz felszínesnek is, de nem ismersz, max annyit tudsz hogy egy párkapcsolatokat tekintve szerencsétlen nő vagyok, de semmiképp se felszínes. Nem ismersz, felesleges ilyen következtetéseket levonni hogy csak a ryan gosling meg a nem tudom ki....


Mellesleg olyan dolgokat keversz ide, amik már bőven túlmutatnak a témán.

2020. dec. 7. 07:24
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

#15: Nem bonyolítom túl, egyébként meg már a kérdés szövegében megválaszoltad a kérdést. Mindig a kezdeményező fél az alacsonyabb értékű, aztán persze kiderülhet, hogy fordítva van a dolog, de maga az, hogy gesztust teszel a másik felé, az csökkenti az értékedet. És itt most nem kell szentimentális irányba terelni, ez logikailag, matematikailag is így van.


1. Ha kockáztatni kényszerülsz, akkor 50-50% esélye van, hogy buksz vagy siker történik.

2. Ha nem kényszerülsz kockáztatni, mert téged keresnek meg, akkor 100%-ban rajtad áll minden, hogy mennyire tudsz élni a lehetőséggel. Ha visszautasítod se marad a szívedben tüske, hiszen nem te kezdeményeztél.

3. Ha magától nem kezdeményez nálad senki (ez férfiaknál szokott lenni), akkor marad az első pont, ergo: értéktelenebb vagy azokhoz a férfiakhoz képest, akiknél kezdeményeznek a nők.


Nos a nők pont ezért nem akarják bevállalni a kezdeményezést, mert mindegyiknek akad, aki legyeskedik körülötte, jobb szenvedni és ezt a passzív-agresszív viselkedést nyomni, hogy "Én nem kellek egy pasinak sem, brühühű, csak fogatlan segédmunkásoknak meg öreg bácsiknak, brühühű"


De ez amúgy az élet MINDEN területén így van, nem csak a párkapcsolatokban. Az üzleti életben is a kereskedő értékesebb, akihez bemennek a vevők a termékét megvenni, mert ő szabja az árakat. Ha rosszul szabja az árakat vagy rossz a marketingje, akkor a kutya sem megy be és így neki kell mást kitalálni.


Vagy egy barátság. Ha megsérted valamivel a barátodat, akkor te kérsz tőle bocsánatot, mert te lettél az alacsonyabb értékű. Ha ennek ellenére ő keres meg téged, akkor nagyon kedvelhet, mert ő mutatott alacsonyabb értéket feléd, annak ellenére, hogy te voltál a paraszt.


Vagy egy meglévő párkapcsolat is. Ha MINDIG vagy TÖBBSZÖR nekem kell ráírnom a másikra (nem összekeverendő az egyik szófosó "mizu" függő, a másik csak akkor ír, ha valamit tényleg akar szituációval), akkor én vagyok az alacsonyabb értékű a kapcsolatban. Akkor is, ha a nő beadja, hogy ő a nő, ezt a férfinak illik.


Ha mindig nekem kell kezdeményeznem a szexet, akkor szintén én vagyok az alacsonyabb értékű és előbb-utóbb meg lesz a böjtje a dolognak (ha a nő nyeregben érzi magát, közös hitel, közös gyerek, stb. azzal fog zsarolni).


Végül pedig, attól, hogy te átlagosnak tartod magad még ugyanazok a férfiak tetszenek, mint a top csajnak vagy a rusnya dagadt öregasszonynak. Ugyanis a kék színt is ugyanúgy kéknek látod a pirosat pedig pirosnak, mint Bill Gates vagy az afrikai árva.


Maximum az ízlésed, személyes preferenciád térhet el, de az szintén független a te külsődtől.

2020. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!