Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez megmutatja a szintem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megmutatja a szintem, hogy kik azok a kategória, akik közül választhatok?

Figyelt kérdés

Tehát felnőtt férfi vagyok. Már egy ideje szingli. Mostanában ha éppen össsze is jön egy egy kapcsolat, hamar szakítanak velem. Nyilván ez meglátszik már az önbizalmamban is. Főleg mostanában érzem magam magányosnak.


Tehát nem olyan régen letöltöttem ismét a Tindert. Most csak annyit csináltam, hogy feltöltöttem a szerintem legjobban sikerült fotóimat, és mindenkit, akit feldobott nekem jobbra húztam. Kíváncsi voltam, hogy kikkel kerülök párba...

Hát elég elkeserítő lett a helyzet. Sajnos talán egy csaj jött fel, aki első ránézésre tetszett. A többi lány nem volt az esetem. Általánosságban duci lányok voltak, vagy olyanok, akik kicsit sem tetszettek.

Nem akarok megbántani senkit, nincs nekem bajom a duci lányokkal, csak nekem nem ők az eseteim.

Én sportosnak tartom magam. Rendszeresen mozgok heti 3-5 alkalommal. Velük nem tudnék, és külsőleg sem jönnek be a husis csajok.

Tehát ha a számomra szép lányok balra húznak, akkor ez azért van, mert nem vagyok elég jó pasi hozzájuk, és lentebb kellene adnom az elvárásaimból?


Azt gondolom, hogy nem olyan óriásiak az elvárásaim.


Köszönöm bármi érdemi hozzászólást!



2020. dec. 3. 14:58
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

#40: Én nem, de számtalanszor csináltam teszt jelleggel női profilt és láttam kik írogatnak, válaszolgattam is nekik és némelyik meglepően értelmes és intelligens. Igen, vannak farkakat küldözgető perverzek, analfabéták meg mindenféle, de az ugyanúgy akkor is, ha egy modellcsaj képeivel regisztrálok, csak akkor minden jobbrahúzás match is egyből és sokkal lelkesebben írnak még az adoniszok is.


Illetve van 1-2 nagyon régi barátom, kollégám, aki hasonló kategória és vagyunk azon a bizalmi szinten, hogy elmondta őszintén, hogy szexre bármikor talál magának izmos pasit, 18 éves jóképű srácot, aki jó sok menetet bír, de valójában ki van égve pont ezért, mert ez neki nem kihívás, normális kapcsolatra vágyna, bla, bla, bla.


Normális kapcsolatot viszont a szép nőknek sem könnyű összehozni.


Igazából régen úgy tanították az embert, hogy a nő az, akinek csinosnak és szépnek kell lenni és akkor semmit nem kell tennie szinte, a férfiak tömegei udvarolnak neki, a férfi meg legyen egy fokkal szebb az ördögnél, a viselkedés a döntő meg az egzisztencia és akkor majd őt választják a nők a többi riválissal szemben.


Az utóbbi néhány évtizedben meg annyira kifordult magából a világ, hogy szó szerint az ellenkezőjét látom. A férfinek kell nagyon jó pasinak lenni (és tudom, hogy nem ez az első ami eszedbe jut például egy 6ix9ine-ról vagy Marilyn Mansonról, esetleg Pete Davidsonról, de minden szubkultúrának megvannak a maga álompasijai.


És alapszabály, hogy hetero férfiként ne akard megmondani, hogy ki a jóképű és ki nem az, mert nem tudod, hogy egy nő mit néz egy férfiben. És nőként se akarj véleménydiktátor lenni, mert itt is vannak azért szép számmal, akik akár Ryan Goslingot, akár Jason Momoát, akár Ian Somerhaldert bottal sem piszkálnák. Szóval erről ennyit...


Szóval ha egy férfi jó pasi, akkor a nők nyomulnak rá, a nők vannak oda érte, a nők bármit megtesznek érte, ha együtt vannak, bármit megbocsátanak nekik, odáig vannak a pasiért.


Ha átlagos kategória, akkor többnyire nyitottak a randimeghívásokra, ismerkedésre, ha a személyiségük szimpatikus, akkor akár még össze is jönnek veled, de folyamatosan küzdened kell a nő kegyeiért.


Aki pedig még az átlagot sem éri el, az bármit tehet, akkor is maximum lelki szemetesládának lesz jó.

2021. febr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!