Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez megmutatja a szintem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megmutatja a szintem, hogy kik azok a kategória, akik közül választhatok?

Figyelt kérdés

Tehát felnőtt férfi vagyok. Már egy ideje szingli. Mostanában ha éppen össsze is jön egy egy kapcsolat, hamar szakítanak velem. Nyilván ez meglátszik már az önbizalmamban is. Főleg mostanában érzem magam magányosnak.


Tehát nem olyan régen letöltöttem ismét a Tindert. Most csak annyit csináltam, hogy feltöltöttem a szerintem legjobban sikerült fotóimat, és mindenkit, akit feldobott nekem jobbra húztam. Kíváncsi voltam, hogy kikkel kerülök párba...

Hát elég elkeserítő lett a helyzet. Sajnos talán egy csaj jött fel, aki első ránézésre tetszett. A többi lány nem volt az esetem. Általánosságban duci lányok voltak, vagy olyanok, akik kicsit sem tetszettek.

Nem akarok megbántani senkit, nincs nekem bajom a duci lányokkal, csak nekem nem ők az eseteim.

Én sportosnak tartom magam. Rendszeresen mozgok heti 3-5 alkalommal. Velük nem tudnék, és külsőleg sem jönnek be a husis csajok.

Tehát ha a számomra szép lányok balra húznak, akkor ez azért van, mert nem vagyok elég jó pasi hozzájuk, és lentebb kellene adnom az elvárásaimból?


Azt gondolom, hogy nem olyan óriásiak az elvárásaim.


Köszönöm bármi érdemi hozzászólást!



2020. dec. 3. 14:58
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
34%

Igen, sajnos igaz. Ezért van, hogy a legtöbb férfinek, aki nincs benne a felső 10%-ban, annak marad az élő ismerkedés, az is társaságon keresztül. Ha az nincs, akkor megszívta.


És az ilyen férfiakat szokták lecserélni jobbra, mert tőlük mindig van jobb, míg ha egy nő kifog a 10%-ból egy pasit, akkor ha a férfi nagyon nem cseszi el az életét, akkor a nőnek a kor előrehaladtával már csak lefelé megy a vonzalmi görbe. Persze kivételeket mindig látni, olyan is van, aki gazdag bankár volt és kivonult az erdőre lakni vagy tanyára gazdálkodni, de általánosságban igaz, hogy a prémium férfit nem cserélik le a nők, sőt, nekik több mindent meg is tesznek, hogy megtartsák őket, ha már egyszer megkaparintották.


El lett már mondva ezerszer egyébként, hogy motivációban mindkét nem egyforma. A nők sem jószántukból teszik ezt, még ha a média ezt is sugallja sokszor. Szenvednek ők, de reménykednek a végsőkig, hogy majd a prémium dugópajti egyszer megjavul, ha meg nyelnek egy nagyot és lejjebb engedik a lécet és a prémium lite dugópajti is átveri őket, akkor meg aztán végképp tanácstalanok és magukba fordulnak.


Mintha Scarlett Johansson rendszeresen megcsalna titeket, de időnként újra elővenne, mint egy használati eszközt, néha csak pénzt kunyerálna, néha csak nyalatna önző módon, miközben a szomszédban lévő Lang Györgyi folyamatosan hozná át a sütiket, amiket sütött, vigyázna a kutyátokra, amíg vidékre kell mennetek, mire hazaértek kitakarítaná a lakást, még időnként ki is sminkelné magát és csini ruhát is venne fel, ti pedig dilemmában lennétek, mert nem akarjátok megbántani, jó is az, amit csinál, de mégsem jön be, a másikat meg már gyűlölitek, de annyira vonzódtok hozzá, hogy nem tudjátok elengedni és tudjátok, hogy ha ráfanyalodtok Lang Györgyire, akkor is egy pár hónap múlva megint egyet füttyent Scarlett Johansson, már rohantok is vissza hozzá.


Na a nők is ugyanígy működnek és ugyanúgy van köztük, aki a fenti példámból nem ugyanarra a következtetésre jut, mint én, de ők vannak kevesebben és ők kelnek el korábban.


A különbség mindössze annyi, hogy míg a férfiaknál kiegyenlített a vonzalmi görbe, addig a nőknél erősen felfelé húz. Nekik a felső 5% a szuperpasi, az alatta lévő 5% a jó pasi, az az alatt lévő 10% az átlag pasi és az alsó 80% kb. láthatatlan. Idézném az egyik kérdés alatt lévő nőválaszolókat: "Embernek tartom őket, megadom a tiszteletet, de nem veszem őket férfiszámba."


Szóval míg nálunk férfiaknál tényleg csak az a nő van kizárva, aki vagy nagyon elhízott, vagy nagyon beteg, vagy nagyon igénytelen (ezeken majdnem mindegyiken tud változtatni), az összes többihez KÉPESEK VAGYUNK VONZÓDNI, a nőknél ez sajnos nem így van.


Szerinted azok a nők boldogok, akik 30-on túl kutyákat sétáltatnak vagy cicáik vannak és rajtuk kívül nem kapnak senkitől szeretetet? Szerinted amikor a gyönyörű nő 36 évesen felvágott erekkel fekszik a fürdőkádjában és 4 nap után találnak csak rá, az boldog volt?


Szerinted ha létezne a valóságban olyan hipnózis vagy egy tabletta, ami azt a hatást éri el, mint a Nagyon nagy Ő című filmben, hogy a srác elkezdte a nők belső értékeit látni és az alapján szépnek a csúnyát és csúnyának a szép, de rothadó lelkűt (prosti), akkor sok nő - ha nem is mind - nem örülne neki?


Szerinted miért voltak régen olyan mesék, mint a Szépség és a Szörnyeteg meg a Béka királyfi? Pedig akkoriban még nem volt Tinder, globalizáció, külföldi pasi dömping. Akkoriban még nem voltak az egekben a nők igényei, mégis valós probléma volt már akkor.

2020. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

hogy a prémium férfit nem cserélik le a nők, sőt, nekik több mindent meg is tesznek, hogy megtartsák őket, ha már egyszer megkaparintották.


A legtöbb nő ezeknek még azt is elnézi, ha az hazamegy péntek este haveri társaságból részegen, nem talál meleg vacsorát és lekever kettőt a nőnek vagy huzamosabb ideig csalja azt. Sok ilyet tudok és nem hagyja el a nő, pedig már egy roncs, de kell a sokszáz ezer nettó, hogy megvehesse 2 évente az új autót, vagy minden karácsonyra új bundát, stb.

2020. dec. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

50%-ban igazad van. Valamilyen szinten jelzi, hogy milyen pasi vagy, de azt vedd figyelembe, hogy a nők nem úgy gondolkodnak (vagy hát e téren némileg másképp), mint mi férfiak: ha pl. te egy intelligens embernek tartod magad, akkor jobbra húzol szinte minden intelligensnek vagy szépnek kinéző csajt. A szintén intelligens csajok (de mondhatunk ide bármilyen más kategóriát is) ellenben sokkal több szempontot fognak figyelembe venni a jobbra húzáskor: pl. szemszín, hajszín, kedves mosoly, ruházat, bemutatkozás, stb. Nem elég csak jóképűnek vagy intelligensnek kinézni. Egyszerűen a nők sokkal jobban megválogatják, kivel állnak le (=párba), erről van itt szó. Egy férfi ellenben - mint te is írtad - sokkal nagyobb valószínűséggel húz jobbra mindenkit, akit szépnek tart. Az okos/intelligens kinézet már csak extra. Ami nálunk extra szempont, az a nőknél mondjuk alapszempont.

Remélem érzed a különbséget amit ki akartam hangsúlyozni.

2020. dec. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hiába vagy pl. jóképű: a csaj rád néz Tinderen, és meg is rajzolja a fejében magának a képet rólad, hogy hogy illenétek össze. Hiába tart mondjuk jóképűnek, ha azt gondolja magában, hogy "nem ilyen típusú fiúk jönnek be, de jóképű". Ez a fajta hozzáállás a nőknél sokkal gyakoribb, mint fordítva. Legalábbis én nőktől sokkal gyakrabban hallom azt, hogy X vagy Y nem az esetük, miközben totál jól néz ki a srác. Na ennek fordítva sokkal kisebb esélye van. Ez a titok. Félig ez az oka annak amit írtál.
2020. dec. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

#3-asnak:


Hmm ezen nagyon elcsodálkoztam amit írtál. Én pont fordítva vagyok. Sehol máshol nem kerülök össze szép lányokkal, csakis Tinderen. Badoo-n amint megjelenik egy szép lány, töröl is azonnal. Egyéb társkeresőkről ne is beszéljünk. Ezért vagyok én Tinderen.

Hát kinek mi.

2020. dec. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

A Tinder meg úgy összességében az online ismerkedési formák a hatalmas merítési körnek köszönhetően a nőknek olyan, mint egy aukció, ahol a lehető legmagasabb összegért kel el minden, még a selejt is.


Sok nő ezt egóban nem tudja feldolgozni, mármint a húspiaci jelleget, mások túltöltődnek a trolloktól és a farkas képektől, de én férfiként azt mondom, hogy ha nő lennék, biztosan társkeresőn ismerkednék. Amelyik nő ott nem talál, ott valami baj van.


Eközben a férfiaknál olyan az egész, mint egy olimpia vagy világverseny. A legnehezebb terep, a hardcore maxi szint, ahol csak a felső 10%-nak terem igazán babér.


És ma már nem elég simán jól kinézni sem, mint a 2000-es években, fotogénnek is kell lenni és életérzést, életstílust eladni a képeiddel.


Emiatt, ha nem vagy a felső 10% tagja, tönkre is tesz lelkileg, mert ha élőben találsz is barátnőt, folyamatosan rettegni fogsz, hogy mikor csapja le a kezedről egy alfahím. És ha el is nyomod magadban ezt az érzést és a nő ebből nem tapasztal semmit, attól még téged belül felemészt.


Ezt kétféleképp tudod kezelni. Hitre hajlamos emberként valóságtorzítással - ez tüneti kezelésnek kiváló, akár még szeretői viszont is túlélhet a kapcsolat, hiszen nem akarod látni, ami a szemed előtt van, de ha elhagynak, annál nagyobb lesz a koppanás. Az ilyenek lesznek öngyilkosok vagy kötnek ki pszichiátrián.


Racionális emberként pedig képtelen vagy a valóságtorzításra, nálad a placebohatás sem működik, mert egy szkeptikus, cinikus ember vagy, még az alkohol vagy a könnyűdrogok sem tudják kiütni az agyadat, előbb esik szét a mozgáskoordinációd és hánysz.


Itt stratégiával védekezhetsz ellene, csak laza kapcsolatot próbálsz felépíteni kötöttségek nélkül. Ez megint nem jó megoldás, mert ha eddig sikertelen voltál, most még jobban rontod az esélyeidet, hiszen női oldalon ez úgy jön le, hogy te ilyen sunyi féreg lehetsz, aki azért akar laza kapcsolatot, mert meg akarod csalni. Közben meg azért, amiért munkavédelmi okokból gyorskioldós ruhát hord az ember, hogy ha lángra kap, akkor egyből le tudja kapni magáról. Nem akarsz sérülni sem érzelmileg, sem anyagilag.

2020. dec. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
A tinder b.romi távol van a valóságtól.
2021. febr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

#37: De, sajnos a legnagyobb valóság. De sajnos csak olyan értelemben valóság, mint mikor a szakmádban tudod, hogy van, aki keres 200 ezret meg van, aki keres 1,5 milliót. Te utóbbit szeretnéd, de valószínűleg esélyed sincs elérni, de azért életed végéig ott lesz a kisördög a válladon, hogy el kéne érned, több van benned.


Ugyanez a Tinder is. A nőknek akkora bőséget teremt, hogy szó szerint a Lang Györgyi is csupa pozitív megerősítést kap, míg a férfiaknak megmutatja, hogy hol a helyük (a süllyesztőben), ha nem tartoznak bele a top 10-20%-ba.

2021. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Ezzel sokan vagyunk így. Egyszerűen nem működnek az algoritmusok és alapból is limitált az app, vagy kevesen vannak a környékeden és nincs miből válogatni. Nem feltétlenül azért van ez mert nem vagy vonzó. Egy pár éve már nem igazán működnek a társkeresők. Nem csak neked, senkinek szinte.
2021. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
38: Ne légy álszent. Valószínűleg nem Lang Györgyit ostromlod te sem.
2021. febr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!