Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez megmutatja a szintem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megmutatja a szintem, hogy kik azok a kategória, akik közül választhatok?

Figyelt kérdés

Tehát felnőtt férfi vagyok. Már egy ideje szingli. Mostanában ha éppen össsze is jön egy egy kapcsolat, hamar szakítanak velem. Nyilván ez meglátszik már az önbizalmamban is. Főleg mostanában érzem magam magányosnak.


Tehát nem olyan régen letöltöttem ismét a Tindert. Most csak annyit csináltam, hogy feltöltöttem a szerintem legjobban sikerült fotóimat, és mindenkit, akit feldobott nekem jobbra húztam. Kíváncsi voltam, hogy kikkel kerülök párba...

Hát elég elkeserítő lett a helyzet. Sajnos talán egy csaj jött fel, aki első ránézésre tetszett. A többi lány nem volt az esetem. Általánosságban duci lányok voltak, vagy olyanok, akik kicsit sem tetszettek.

Nem akarok megbántani senkit, nincs nekem bajom a duci lányokkal, csak nekem nem ők az eseteim.

Én sportosnak tartom magam. Rendszeresen mozgok heti 3-5 alkalommal. Velük nem tudnék, és külsőleg sem jönnek be a husis csajok.

Tehát ha a számomra szép lányok balra húznak, akkor ez azért van, mert nem vagyok elég jó pasi hozzájuk, és lentebb kellene adnom az elvárásaimból?


Azt gondolom, hogy nem olyan óriásiak az elvárásaim.


Köszönöm bármi érdemi hozzászólást!



2020. dec. 3. 14:58
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
67%

Hát elég elkeserítő lett a helyzet. Sajnos talán egy csaj jött fel, aki első ránézésre tetszett. A többi lány nem volt az esetem. Általánosságban duci lányok voltak, vagy olyanok, akik kicsit sem tetszettek.


Nyugi, nekem is ez van, és sportos, jól öltözött fickó vagyok. Egy jó csaj sem húzott jobbra, csak ducik (amivel nincs gond, csak sportemberként szerintem egy átlag alkatú nő illene hozzám),

2020. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
22%

#2 Fiatalok a Tindert használják, ha tetszik ha nem. Írhatsz magadról akármit, úgyis a képek döntenek


Mert a Tinder egy hivatalos húspiac, ahol minden nő képről akarja eldönteni, hogy bejön-e a pasi vagy sem neki, vicc az egész alkalmazás.

2020. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Vannak csajok, akik ugyanígy mindenkit jobbra húznak, hogy megnézzék, kinek tetszenek. Szerintem ilyeneket fogtál ki.
2020. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként nem lehet, hogy ebben látnak értéket? Pl. egy duci nő szeretne lefogyni, ő abban értéket lát, ha te sportos vagy, elértél valamit amit ő nem, stb. Egy vékony nőnek "semmi extra" ha te sem vagy elhízott, mert ez természetes neki, nem érdem.
2020. dec. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
94%
14, ennyire ne bonyolítsuk már túl :D Mindenki a vonzóban lát értéket párkeresés szempontjából.
2020. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

#2 Aha, randivonalon, ha olyan ír üzenetet, aki nem tetszik külsőre, elég a nem akarok vele kommunikálni panelra nyomni és megy/jön egy sablonüzenet. Már ennyire se kell megerőltessék magukat. Na, nem mintha eddig tették volna.


Ennyiből a tinder is jobb, mert csak azzal matchelsz, akire te is igent mondtál.

2020. dec. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
én nő vagyok és képről én sem jövök be 10ből 7 pasinak, élőben meg ez az arány mondjuk 10-ből 4. szerintem amikor ezeket a képeket nézegeted hogy hát egyik csaj se az eseted, gondolhatnál arra is, hogy ezek a nők is úgy vannak vele mint te, hogy élőben jobbak, kellemesebbek, van ami megfog bennük. Nem értem miért gondolod, hogy te élőben jobb pasi vagy, fotón meg nem, akkor ez a lányokra nem igaz. lehet hogy élőben jobbak. De amúgy szerintem azért pár fotó igenis visszaadja a dolgot a külsőnket illetően. Amennyire reálisan te megítéled a nő külsejét hogy milyen lehet élőben, kb annyira ők is megtudják ítélni. de ha azt gondolod hogy élőben járna neked esély, csak azért mert fotón ronda vagy, akkor ugyanezt az esélyt neked is meg kellene adnod a nőnek.
2020. dec. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

17, ebben esetleg lehet igazad (én is találkoztam már tinderről külsőre so-so, de jófej csajjal, aki élőben sokkal jobb volt), de alapvetően nem ez a lényeg, illetve nem itt van a probléma gyökere. Hanem ott, hogy ahogyan korábban kifejtettem, a tinderen elképesztően el van csúszva a kereslet-kínálat aránya a két nem között, és nagyon durván a nők javára. De nem kell nekem hinned, keress rá az erről készült statisztikákra, elemzésekre (pl. egy átlagos - tehát statisztikailag a számtani középbe tartozó mértékben jobbra húzott - pasinak 100 fölötti jobbra húzás után lesz EGY match-e, és akkor itt még nem is tudjuk, hogy az a match milyen).

A tinder a lehető legrosszabb ismerkedési tér egy férfinak. Ha nagyon kimaxolt profilod van (ami egyre nehezebb, hiszen folyamatos a verseny, akik komolyan veszik a tindert egyre "profibban" megkonstruált profilokat csinálnak) vagy ha nagyon türelmes vagy és nincs önbizalomhiányod (ergo nem innen próbálsz validációt szerezni), akkor lehet sikered, de én összességében a legtöbb pasit messze eltanácsolnám a tindertől, és azt javasolnám, hogy élőben ismerkedjenek, vagy legalább más társkeresőkön.

2020. dec. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

#18


Szerintem meg túlgondolod.

Ha valakinek jönnek a matchek annak nyilvánvaló oka van, ha nem nem.. hát annak is.

2020. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Igen. Leírtam ezeket a nyilvánvaló okokat a 10-es sz. válaszomban. Ez nyilván nem azt jelenti, hogy a tinderen kívül bármelyik igénytelen pasi bármilyen nőnél sikeres lehet, hanem azt, hogy a tinderen pasiként sokkal, sokkal magasabban kell túlszárnyalni az átlagot, mint való életbeli viszonyok között. De nem értem, miért van ez túlgondolva szerinted, amikor bármiféle kereslet-kínálati piac így működik, és leírtam a tényezőket, amik ezt torzítják.

De személyes példaként én is el tudom mondani, hogy tinderen kiemelkedő ritkaságszámba megy, hogy matcheljek nagyjából annyira vonzó lányokkal, amilyeneknek a valóságban tetszeni szoktam. A tinderen egyszerűen sokkal magasabban van egy lány ingerküszöbe, szimplán azért, mert megteheti.

2020. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!